Boothryod: Foster będzie numerem jeden

» 25 grudnia 2006, 11:55 - Autor: gosc - źródło: wlasne
Bramkarz Watford - Ben Foster został po raz kolejny wyróżniony przez swojego menadżera. Adrian Boothryod chwalił występ swojego podopiecznego w ostatnim spotkaniu z drużyną Liverpoolu. Anglik obecnie przebywa na wypożyczeniu w drużynie beniaminka Premiership. Jego macierzystym klubem jest Manchester United.
» Manchester United
Widowisko na Anfield Road ostatecznie zakończyło się zwycięstwem gospodarzy 2:0. Na początku drugiej odsłony meczu do siatki rywala trafił Craig Bellamy, natomiast wynik, w 88' minucie ustanowił Xabi Alonso. Pomimo porażki drużyny z Vicarage Road angielski golkiper pozostawił po sobie bardzo dobre wrażenia.

23-letni zawodnik niedawno powrócił do bramki Szerszeni po przerwie spowodowanej kontuzją kolana. Anglik musiał nawet przejść operację, lecz na szczęście wszystko przeszło pomyślnie i dosyć szybko wrócił na boisko.

"Ben jest młody i jego umiejętności są bardzo wysokie. W przyszłości będzie numerem jeden w Anglii. Grał znakomicie na Anfield Road przeciwko zespołowi Liverpoolu. Potrzebuje więcej takich spotkań, przeciwko wielkim drużyną jak na przykład Arsenal Londyn" - powiedział menadżer Watford na temat Fostera.