Diabły na wypożyczeniach

» 17 listopada 2006, 21:27 - Autor: gosc - źródło: wlasne
Darron Gibson w 68 minucie przypieczętował zwycięstwo Royal Antwerp 3-2 nad KRC Waregem, piłkarz może zaliczyć ten mecz do udanych. Pełne 90 minut w tym spotkaniu zaliczyli także Fraizer Campbell i Daniel Simpson. Natomiast Jonny Evans nie mógł wystąpić, a to za sprawą zawieszenia.
» Manchester United
Lee Martin od pierwszych minut wystąpił w meczu Glasgow Rangers, które ostatecznie zwyciężyło Dunfermline 2-0. Sam Martin został zmieniony już w przerwie. Inny Czerwony Diabeł przebywający na Ibrox – Phil Bardsley – nie znalazł się w składzie.

Bramkarze mają za sobą rozczarowujący weekend. Ben Foster przepuścił aż cztery bramki w spotkaniu pomiędzy Watford, a Chelsea. W międzyczasie Tim Howard miał pełne ręce roboty w meczu Everton – Aston Villa, który zakończył się wygraną tych drugich.

W innych zakątkach Premiership, napastnik Giuseppe Rossi nie znalazł się nawet na ławce rezerwowych w spotkaniu pomiędzy Newcastle United, a Manchesterem City.

Gerrard Pique nie będzie miło wspominał powrotu na Nou Camp, gdzie przebywał przecież za lat młodości. W meczu pomiędzy Barceloną a Realem Sargossą piłkarz wybiegł 10 minut przed końcem spotkania i nie mógł uchronić gości przed porażką 3-1.

Chris Eagles rozegrał 45 minut w dramatycznym spotkaniu pomiędzy NEC Nijmegen, a Excelsiorem, które ostatecznie zakończyło się wynikiem 1-1. Niestety, cała dramaturgia – oba gole zostały zdobyte w 90 minucie – ominęła Eaglesa, który już siedział wówczas na ławce.

Adam Eckerlsley nie odegrał znaczącej roli w wygranej Brondby 3-1 nad Silkeborgiem.