Sky Sports informuje, że transfer nowego środkowego pomocnika będzie priorytetem Manchesteru United po zakończeniu sezonu 2025/2026. Czerwone Diabły już pracują z myślą o wzmocnieniach drużyny w przyszłym roku.
Manchester United po obecnym sezonie może pożegnać się z Casemiro, którego kontrakt wygasa w czerwcu 2026 roku. Klub z Old Trafford ma możliwość przedłużenia umowy o dodatkowe 12 miesięcy, ale nie wiadomo, czy zdecyduje się na taką opcję.
Czerwone Diabły analizowały możliwość wzmocnienia drugiej linii ostatniego lata, ale ostatecznie wybór padł na transfery zawodników na inne pozycje.
Sky Sports informuje, że Manchester United od dawna obserwuje Carlosa Balebę z Brighton & Hove Albion, ale kameruński pomocnik jest jedną z licznych opcji, którym przyglądają się Czerwone Diabły.
Wśród innych kandydatów do wzmocnienia drugiej linii United wymienia się Elliota Andersona z Nottingham Forest. Młody Anglik notuje dobre występy w barwach klubu z City Ground.