Napastnik Juve rozwiąże problemy strzeleckie Manchesteru United?
» 21 kwietnia 2025, 09:41 - Autor: matheo - źródło: Tutto Juve
Manchester United w letnim oknie transferowym planuje wzmocnić linię ataku. Czerwone Diabły, według ostatnich doniesień, spróbują zakontraktować Dusana Vlahovicia z Juventusu.
» Dusan Vlahović po sezonie 2024/2025 prawdopodobnie opuści Juventus | Fot. Press Focus
Serbski snajper po sezonie 2024/2025 prawdopodobnie pożegna się z Juventusem. Kolejnym przystankiem w karierze 25-latka ma być Premier League. Zainteresowanie zawodnikiem przejawiać mają Manchester United, Chelsea, Arsenal i Newcastle United.
Manchester United musi znaleźć nowego napastnika, bo pokładanych w nim nadziei nie spełnia Rasmus Hojlund. Duński napastnik w niedzielnym meczu z Wolverhampton (0:1) znów zszedł z boiska mocno sfrustrowany.
Portal Tutto Juve informuje, że na transferowej liście życzeń Rubena Amorima jest Dusan Vlahović i to właśnie Serb może dowodzić linią ataku Manchesteru United w przyszłym sezonie.
Vlahović jest związany kontraktem z Juve do czerwca 2026 roku, więc kwota odstępnego za piłkarza nie będzie wygórowana. Serb ma być dostępny za około 45 milionów euro. Zawodnik chciałby, aby umowa z nowym klubem opiewała na kwotę 10 milionów euro za rok.
Vlahović w tym sezonie rozegrał dla Juventusu 37 spotkań, zdobył 14 bramek i zanotował 5 asyst.
MrCygan: Śmieszne to trochę, jak ludzie obarczają winą trenera. Ludzie, wy oglądacie mecze w ogóle? Ilość niedokładnych podań, podań za plecy, braku wydolności aż za bardzo kuje w oczy. Oni byli totalnie nie przygotowani na sezon, a na alarm trzeba było bić podczas meczów przedsezonowych, ale oczywiście każdy to zignorował, bo to "tylko tourne". Jak widać nie do końca. Mam nadzieję, że z nowym sezonem zobaczymy odmienioną drużynę, a jak nie, to po prostu trzeba mieć nadzieję że będzie lepiej, bo gorzej to wiąże się już tylko ze spadkiem.
Derp: mecze przedsezonowe w ogóle nie mają znaczenia, jak sięgam pamięcią to my zawsze byliśmy mistrzami jeszcze przed sezonem, na tourne ogrywaliśmy wszystkim a jak przychodziło grać o stawkę to szybko nas weryfikowano. naszym piłkarzom po prostu brakuje odpowiednich umiejętności, napastnicy to jakiś śmiech - w ostatnim meczu z lidze europy zdobyliśmy 5 bramek i oczywiście na liście strzelców nikt z ofensywnych graczy - jak to w ogóle możliwe? zirkzee też brameczke zdobył i pora na kontuzje, chyba poczuł się bezpieczny xD
BlacklashPL: Marzeniem jest Gyokeres, skończymy pewnie na Delapie. W Hojlunda bardzo wierzyłem ale gość nie umie się całkowicie odnaleźć i może i lepiej, że tak cieniutko gra bo tylko daje pretekst, zeby go wymienić na innego napastnika. A jeszcze jakby sie odpalił na koniec to ktoś pomyślałby, żeby go zostawić na przyszły sezon. Co do Vlaho - bezsens, albo bierzemy kogoś top albo gościa, który jest ograny w lidze/mało kosztuje. Nie goscia, ktory będzie miał wymogi kontraktowe i gra średnio.
Derp:Komentarz zedytowany przez usera dnia 21.04.2025 16:12
mctomek już dawno powinien u nas grać na szpicy, ale woleli złomowali go na ławce w nagrodę za zdobywane bramki i wpychać do gry w pomocy bo przecież jak raz się przypisze pozycje na boisku to już nie można odpozycjować i przypozycjować jeszcze raz.
no niestety, ale to nie ja zgarniam grube hajsiwo za myślenie :) tutaj nawet nie trzeba było myśleć, wystarczy patrzeć.
Kamham7: Z napastników dostępnych na rynku za te pieniądze to jak najbardziej na tak..
Porównać go do shicka,sesko czy tego davida to wolałbym widzieć jego,kane nie do wyciągnięcia,watkins -ok ale wolałbym żeby wrócił rashford,koło muani kiedyś trochę drwilem ale porównać go do nkunku którego tak tutaj co niektórzy widzą no to niebo a ziemia... piszę tylko o tych zawodnikach których widziałem kilka meczy przynajmniej,np cunhi,tego z ipswicz czy tam notingham nie oceniam bo ani razu pełnego ich meczu nie oglądałem.
ALLADYN:Komentarz zedytowany przez usera dnia 21.04.2025 14:49
Nie ma takiej możliwości. Cena rynkowa za Sesko to spokojnie 65-70M€.
Hojlund na dzisiaj to ogromny znak zapytania dla każdego. Bo on nie dość że nie strzela. To jeszcze nic nie daje z piłką. Nie asystuje, nie gra na ścianę, nie kreuje gry z przodu itd.
UnitedWeStand: Jeżeli ludzie śmiali się z Lukaku, że jest drewnem, to mogą szybko żałować iż zamiast powrotu Belga, to dostaną Vlahovicia. Dusan oraz Romelu mają podobną ilość straconych piłek. Różnica między nimi jest taka, że Belg otrzymuje o wiele więcej podań. Nie wiem czy jest sens wspominać tutaj o Duńczyku, który przy tych drewnach, to wygląda już w ogóle tragicznie. Ma podobną ilość strat przy niemal 50% mniej otrzymanych piłek.
Można pisać, że Vlahovic, to nie jest top i z miejsca nie odmieni ataku o 180 stopni, ale patrząc na to, że Hojlund sam strzelił 3 gole i brał udział w wykreowaniu tylko 1 sytuacji bramkowej kolegom i jest to mniej od 280 pozostałych piłkarzy w Premier League, to czy faktycznie istnieje rzeczywistość, w której taki Dusan Vlahovic nie będzie stanowił znacznego wzmocnienia tego klubu?
Luck: United jest zbyt biedne by kupować tanie buty. Tutaj nie ma miejsca na możliwe niewypały. Trzeba napastnika który z miejsca szarpnie skladem. I proszę, dość z ligi wloskiej
JoMoridnio: Hojlund strzelił 11 w lidze jak do mas przychodzi tak samo jak Zirkzee z tym że Holender to było wiadomo że to nie lis pola karnego tylko cofnięty napastnik. Tak mi się przynajmniej wydaje że oni tyle strzeli
Lip44:Komentarz zedytowany przez usera dnia 21.04.2025 11:30
Z tych 9 bramek aż 4 to z karnych. Vlahovic w Juve to wielkie rozczarowanie, z akcji strzela mało, stałymi fragmentami (bo wolne też bije bardzo dobrze), podbija sobie statystyki do akceptowalnego poziomu.
Wszystkie komentarze są własnością ich twórców. Serwis DevilPage.pl nie ponosi żadnej odpowiedzialności za treść komentarzy. W przypadku nagminnego łamania zasad netykiety osoby będą banowane bez możliwości odwołania.