Kamham7
 User
|
| Imię: |
|
| Wyślij PW: |
Utwórz wiadomość |
| Data rejestracji: |
27-08-2019 |
| Dni w serwisie: |
2476 |
| Ostatnia wizyta: |
06-06-2026 o 07:20 |
| Zainteresowania: |
|
| Pamiętny mecz Man Utd: |
|
| Ulubiony zawodnik Man Utd: |
|
| Liczba dni, które upłynęły od rejestracji | 2476 |
| Liczba newsów dodanych przez użytkownika Kamham7 | 0 |
| Liczba komentarzy do newsów | 689 |
| Liczba komentarzy, które Kamham7 dodał(a) dziennie | 0.28 |
| Liczba ostrzeżeń | 3/5 |
Ostatnie komentarze użytkownika:
03.06.2026 do newsa 5 klubów zainteresowanych transferem Marcusa Rashforda
Pokaż
Do Arsenalu pójdzie,tutaj już grał nie będzie, wiadomo że się nie wraca do kogoś lub gdzieś jeśli jest przyslowiowa "zadra" chociaż moim zdaniem u Carricka by grał i to dobrze by grał...
Jedyny plus że ci chociaż dadzą za niego jakiś procent normalny wartości a nie jakaś barcelona czy jak to się tam nazywa
01.06.2026 do newsa Dla kogo koszulka z numerem 9 w Manchesterze United?
Pokaż
Lewy,Osimhen albo Vlahovic...
To była by dziewiątka do Sesko w rotacji, chociaż znając życie to Sesko ma być tą podstawową na lata także najbardziej z tej trójki widział bym Bobika na sezon dwa ,Beny by przy nim urósł bez dwóch zdań
30.05.2026 do newsa Transfer Edersona do Manchesteru United na ostatniej prostej
Pokaż
Też się wybieram w przyszłym sezonie na mecz... zrobię zgodnie tak jak napisaliście ale wiem że kuzyn był już trzy razy i ktoś mu bilet ogarniał i bez problemu wchodził...
Nie wiecie może też czy są pod stadionem tzw koniki bo np przez przypadek byłem na tej śmiesznej barcelonie i tam bilet pod stadionem to żaden problem...
Pytanko jeszcze jak już jesteśmy w temacie,nie wiecie może co z tym meczem we Wrocławiu??z biletami ta sama procedura co na Old Trafford czy jakoś inaczej można wejściówki załatwić?
27.03.2026 do newsa „Chciałbym, aby Marcus Rashford wrócił do Manchesteru United”
Pokaż
Wg mnie git opcja jak te muły nie dadzą odpowiedniej monety
Po co ściągać kogoś do formacji ofensywnej skoro kozak jest na miejscu
Kwestia tylko co Carras na to, jeśli go wdroży bajka jeśli zawetuje też spokojnie, kogoś i tak muszą ściągnąć do rotacji Sesko Cunha bo bardziej o ten sektor w ataku chodzi