Oceny pomeczowe: Sheffield United - Manchester United 1:2

» 21 października 2023, 23:48 - Autor: matheo - źródło: MEN
Manchester United zgarnął komplet punktów w starciu z Sheffield United (2:1) w ramach 9. kolejki Premier League. Jak występ Czerwonych Diabłów ocenili dziennikarze Manchester Evening News i użytkownicy DevilPage.pl? Oto oceny za sobotnie spotkanie.
» Diogo Dalot zdobył efektownego gola w meczu z Sheffield United | Fot. Press Focus
Manchester United wygraną z Sheffield United zawdzięcza efektownym trafieniom Scotta McTominaya i Diogo Dalota.

Andre Onana
Zanotował dwie przyzwoite interwencje w pierwszej połowie i dość niekonwencjonalną paradę po przerwie.
MEN: 7/10 DevilPage.pl: 5.38

Diogo Dalot
Niechlujny, jeśli chodzi o grę z piłką przy nodze. Źle dośrodkowywał. Odkupił winy piękną bramką w drugiej połowie.
MEN: 7/10 DevilPage.pl: 6.46

Harry Maguire
Popełnił kilka błędów w pierwszej połowie, ale po zmianie stron był spokojniejszy na swoim starym stadionie. Niezłe podania.
MEN: 6/10 DevilPage.pl: 7.31

Jonny Evans
Kolejny bardzo opanowany występ w wykonaniu 35-latka. Dyrygował kolegami w linii defensywy.
MEN: 7/10 DevilPage.pl: 6.23

Victor Lindelöf
Znów zaczął mecz na lewej stronie defensywy. Nie wyglądał tam specjalnie komfortowo. Po początkowym zrywie Sheffield United bardziej dokładnie zagrywał piłkę.
MEN: 6/10 DevilPage.pl: 6.46

Scott McTominay
Najpierw dał Manchesterowi United prowadzenie, a następnie podarował jedenastkę ekipie gospodarzy.
MEN: 6/10 DevilPage.pl: 6.69

Sofyan Amrabat
Nie dorównał intensywności tego spotkania. Lepszy, gdy Manchester United miał piłkę przy nodze. Trafił w spojenie.
MEN: 5/10 DevilPage.pl: 5

Antony
Wyglądało na to, że nie daje sobie rady z instrukcjami Erika ten Haga. Słaby występ.
MEN: 4/10 DevilPage.pl: 5.23

Bruno Fernandes
To byłoby dla niego typowe, gdyby trafił do siatki w końcówce pierwszej połowy i przyćmił słaby występ. Piłka trafiła jednak w poprzeczkę.
MEN: 4/10 DevilPage.pl: 4.31

Marcus Rashford
Praktycznie niewidoczny na boisku w pierwszej połowie. Dobre zagranie do Hojlunda. W drugiej połowie był bliski gola.
MEN: 5/10 DevilPage.pl: 3.31

Rasmus Hojlund
Nie zamknął podania od Rashforda, a w drugiej sytuacji powstrzymał go Foderingham.
MEN: 5/10 DevilPage.pl: 4.38