Prywatność na
DevilPage.pl

W serwisach DevilPage.pl korzystamy z plików cookies, aby zapewnić Wam wygodę, bezpieczeństwo i komfort użytkowania stron. Cookies wykorzystywane są m.in. do personalizacji reklam. Szczegółowe informacje na temat plików cookies znajdziesz w naszym dziale Polityka Cookies. Korzystając z serwisu akceptujesz także postanowienia naszego Regulaminu.

Akceptuję pliki Cookies i Regulamin

Klub z Premier League zgłosił się po Pellistriego

» 22 sierpnia 2023, 13:34 - Autor: matheo - źródło: The Telegraph
Facundo Pellistri w ostatnich dniach letniego okienka może udać się na wypożyczenie z Manchesteru United. Zainteresowanie urugwajskim skrzydłowym przejawia Sheffield United.
Klub z Premier League zgłosił się po Pellistriego
» Facundo Pellistri sezon 2023/2024 może spędzić na wypożyczeniu z Manchesteru United | Fot. Press Focus
Czy Twoim zdaniem Manchester United powinien wypożyczyć Facundo Pellistriego?
Dziennik The Telegraph informuje, że Sheffield United prowadzi rozmowy z Manchesterem United na temat wypożyczenia Pellistriego na sezon 2023/2024.

O wypożyczeniu Pellistriego spekulowano od dawna, ale sytuację Urugwajczyka zmieniła kontuzja Amada Diallo w okresie przygotowawczym. Erik ten Hag postanowił nie pozbywać się od razu młodego skrzydłowego.

Pellistri pokazał się z niezłej strony w meczach kontrolnych Manchesteru United, a w starciu z Tottenhamem Hotspur (0:2) dostał szansę od Erika ten Haga. Wielu kibiców Czerwonych Diabłów chce, aby Holender częściej stawiał na młodego Urugwajczyka.

Przyszłość Pellistriego wyjaśni się najpóźniej w przyszłym tygodniu, bo 1 września o godzinie 23:00 czasu brytyjskiego zamyka się letnie okienko transferowe w Premier League.


TAGI


« Poprzedni news
Ferdinand o grze Manchesteru United: Jestem zszokowany
Następny news »
Varane podjął decyzję w sprawie transferu do Arabii Saudyjskiej

Najchętniej komentowane


Możliwość komentowania tego newsa jest już niemożliwa, z powodu upłynięcia 7 dni od czasu jego dodania.

Komentarze (14)


Pawlo: Przy takie biedzie na skrzydłach my jeszcze dyskutujemy czy puścić Pellistriego XD?
» 22 sierpnia 2023, 17:43 #14
Apocalypse: Spokojnie, Fidgetspinner ogarnie.
Jak się wcześniej nie zakręci
» 22 sierpnia 2023, 17:45 #13
seth: Dokladnie. Stracilismy Greenwooda, nie wiadomo co z Antonym, Martial dopiero wraca do formy a Mount i Hojlund z kontuzjami.
» 22 sierpnia 2023, 23:21 #12
RedFox: Wolę Pellistriego, czy Sancho na prawym skrzydle niż tego pajaca Antony'ego. Jeśli jest więc szansa, że wygryzie go ze składu, to za nic bym go od nas nie wypuszczał, tym bardziej ze Antony irytuje co mecz i jeśli nadal będzie grał taki piach, to w końcu musi się skończyć cierpliwość Erika do niego.
» 22 sierpnia 2023, 15:12 #11
Widmo: Ale Sancho ? Czyżby przez dłuższą przerwę zdążył juz wrócić do łask?
» 22 sierpnia 2023, 15:49 #10
brazylianwisnia: Zawodnik prawonozny nie ma szans zdobyć miejsca w podstawie na PS u Erika.
» 22 sierpnia 2023, 17:08 #9
Skalniak1989: Amad przypadkiem nie miał wrócić po kilku tygodniach? To samo Mainoo
» 22 sierpnia 2023, 15:10 #8
Widmo: "Pare" to mogą być 2 a może 8 i wrócą w październiku :/
» 22 sierpnia 2023, 15:48 #7
vieeeri: Gdyby zdrowy był Amad to miałoby to sens, ale tak to nie bardzo to widzę. Może będzie w tym sezonie takim naszym Garnacho z zeszłego roku, tylko po drugiej stronie, co dawał impuls na kwadrans z ławki
» 22 sierpnia 2023, 14:01 #6
Konyo33: Nie lepiej żeby grał w tym sheffield 4 razy więcej niż u nas i się ogrywał?
Za rok wróci i będzie o wiele wiele lepszy
» 22 sierpnia 2023, 19:49 #5
sturmik: Komentarz zedytowany przez usera dnia 22.08.2023 13:57

Nie ma Greenwooda, Amad kontuzja , Sancho nie hra na prawej stronie... Jakim cudem mielibyśmy wypożyczyć Pelleistriego w chwili gdy co mecz wchodzi z ławki?? Kiedy ma szansę grać jak nie teraz? Co mu da Sheffield co nie da mu gra u nas co tydzień - choćby z ławki.Póki co jest on dla mnie jedyną szansą na odpoczęcie choć parę minut od jednonogiego pajaca z Brazylii. W naszej drużynie są olbrzymie słonie do wypchnięcia - Martial, Harry, de Beek, McYomek... Po co ruszać ambitne płotki, z których mógłby być pożytek?
» 22 sierpnia 2023, 13:50 #4
uzio: Dokładnie, jeszcze jak była Antonego bez h i prawej nogi ma założyć sprawę w Anglii na dniach to też go pewnie zawieszą. Więc Pellistri zostanie jedynym skrzydłowym na prawej.
» 22 sierpnia 2023, 13:57 #3
sztejner: Komentarz zedytowany przez usera dnia 22.08.2023 13:59

Póki co jest on dla mnie jedyną szansą na odpoczęcie choć parę minut od jednonogiego pajaca z Brazylii. - napisał taki sam "paj" zza komputera...
Sorry ale czemu ma służyć wyzywanie zawodników ?? Wam się robi lepszy dzień jak co drugiego zwyzywacie ??
» 22 sierpnia 2023, 13:57 #2
Damianeros: Widzę, że następny FAN MANU , który już wie (bądź domyśla), że mamy winnego ..... proponuję nie marnować czasu przed "fonem/ lapkiem /czy pecetem" , tylko od razu pod OLD TRAFFORD z szyldem ..... Na prawdę nie można wspierać klubu na dobre i na złe ? Rozumiem dołek, rok może dwa ----> u NAS wygląda to dużo gorzej, bo dekada ale jeśli się komuś kibicuje (a zapewne sporo tutaj osób kibicuje od momentu, kiedy byliśmy TOP na podwórku i w Europie - jak zresztą i ja ) tak na serio, to skąd ten ciągły hejt? Z takim podejściem, to najlepiej kibicować takim drużynom, jak psg! Atmosfera na stadionie, poza nim, w mediach i pod domami zawodników. Komu mało , to szefuńcio z bliskiego. Można ? pewnie, że można .... takie kanonierki, troszku jajka pokazali i z takiego Partey'a wyciągnęli co mogli .Kibice? Media? PR ? Finanse? pozycja w tabeli ? Stadion (atmosfera)? Można? pewnie, że ... tylko nie u NAS! pozdrawiam.

p.s. obserwuję dość długo, ale dopiero dziś założyłem konto . Pozdrawiam Wszystkich FANÓW MANU !!
» 22 sierpnia 2023, 22:19 #1