Statystyki: Tottenham Hotspur - Manchester United 2:2

» 27 kwietnia 2023, 23:22 - Autor: matheo - źródło: Sky Sports
Manchester United zremisował z Tottenhamem Hotspur (2:2) w 33. kolejce Premier League. Czerwone Diabły mogą czuć duży niedosyt po spotkaniu w północnym Londynie.
» Manchester United zremisował z Tottenhamem Hotspur 2:2 | Fot. DevilPage.pl
Manchester United na Tottenham Hotspur Stadium rozegrał dwie diametralnie różne połowy. Do przerwy Czerwone Diabły pewnie prowadziły 2:0 po golach Jadona Sancho oraz Marcusa Rashforda i wydawało się, że tylko katastrofa odbierze drużynie Erika ten Haga komplet punktów. I ta katastrofa miała miejsce po przerwie.

Tottenham Hotspur szybko zdobył gola kontaktowego po pięknym uderzeniu Pedro Porro. Stan rywalizacji w 79. minucie wyrównał Hueng-min Son.

Manchester United po czwartkowym spotkaniu nadal zajmuje 4. miejsce w tabeli Premier League.

Oto najważniejsze statystyki spotkania pomiędzy Manchesterem United a Tottenhamem Hotspur.

TOTTENHAM HOTSPUR – MANCHESTER UNITED 2:2 (0:2)
Posiadanie piłki: 40% – 60%
Strzały łącznie: 18 – 17
Strzały celne: 7 – 8
Strzały niecelne: 7 – 5
Strzały zablokowane: 4 –4
Celność podań: 81,5% – 86,1%
Rzuty rożne: 6 – 8