Pellegrini po meczu z Manchesterem United: Damy z siebie wszystko w rewanżu

» 10 marca 2023, 09:41 - Autor: matheo - źródło: tribalfootball.com
Manuel Pellegrini był niepocieszony z końcowego rezultatu pierwszego meczu 1/8 finału Ligi Europy. Real Betis przegrał z Manchesterem United na Old Trafford 1:4.
» Manuel Pellegrini nie mógł być zadowolony z wyniku czwartkowego meczu | Fot. Press Focus
Zespół z Sewilli będzie w trudnej sytuacji przed rewanżem, który zaplanowano na 16 marca. Menadżer Betisu zapewnia jednak, że jego piłkarze nie wywiesili jeszcze białej flagi.

– Rywalizowaliśmy bardzo dobrze w pierwszej połowie. W drugiej Antony strzelił wspaniałą bramkę, a gol Bruno Fernandesa po rzucie rożnym rozstrzygnął ten mecz – stwierdził Pellegrini.

– Manchester United był lepszy w końcówce. Mogli strzelić kilka goli więcej. Mecz rozstrzygnął się w pięć minut.

– Pierwsza połowa była wyrównana. Później Antony strzelił pięknego gola. Po kolejnej bramce nie byliśmy zespołem, którym zazwyczaj jesteśmy.

– Gdy Manchester United prowadził dwiema bramkami, to pewność siebie drużyny tylko rosła i rosła.

Pellegrini pytany o to, czy jego piłkarze wciąż mają szanse na awans do ćwierćfinału Ligi Europy odpowiada: – Nie sądzę, aby dwumecze kiedykolwiek rozstrzygały się po jednym spotkaniu. Nie będzie oczywiście łatwo, spróbujemy. Musimy zachować spokój i poradzić sobie z tą sytuacją. Różnica jest duża, ale damy z siebie wszystko w rewanżu.