Oceny pomeczowe: Manchester United - Reading 3:1

» 28 stycznia 2023, 23:30 - Autor: matheo - źródło: MEN
Manchester United bez większego problemu rozprawił się z Reading (3:1) w IV rundzie Pucharu Anglii. Jak występ Czerwonych Diabłów ocenili użytkownicy DevilPage.pl i dziennikarze Manchester Evening News? Oto oceny za sobotnie spotkanie, które odbyło się na Old Trafford.
» Manchester United pokonał Reading 3:1 w IV rundzie Pucharu Anglii
David de Gea
Mógł wyjść na boisko w kapciach, ale został obudzony, gdy musiał interweniować po strzale Juniora Hoiletta w końcówce pierwszej połowy.
MEN: 7/10 DevilPage.pl: 6.23

Aaron Wan-Bissaka
Zawiązał kilka dobrych akcji z Antonym, kiedy Manchester United szukał gola otwierającego wynik meczu. Ustawiony bardzo wysoko na boisku.
MEN: 7/10 DevilPage.pl: 7.19

Harry Maguire
Przyzwoity, jeśli chodzi o grę z piłką przy nodze. Raz źle ocenił dośrodkowanie, bo mógł oddać strzał. Kilka pojedynków z Andym Carollem.
MEN: 7/10 DevilPage.pl: 5.96

Victor Lindelöf
Przesunięty na lewą stronę środka defensywy, bo do składu wrócił Harry Maguire. Praktycznie się nie pomylił, choć ten wieczór nie był dla niego wyzwaniem.

Tyrell Malacia
Zaspał tuż przed przerwą, co mógł wykorzystać Hoilett. W drugiej połowie upomniany kartką.
MEN: 5/10 DevilPage.pl: 4.92

Casemiro
Sędzia mógł podyktować rzut karny za faul na nim. Specjalnie go to nie ruszyło. W drugiej połowie dwukrotnie wpisał się na listę strzelców.
MEN: 8/10 DevilPage.pl: 8.85

Christian Eriksen
Frustrujący wieczór dla duńskiego pomocnika. Kilka zablokowanych strzałów. Zszedł dość szybko i udał się prosto do szatni.
MEN: 6/10 DevilPage.pl: 6.27

Antony
Najbardziej kreatywny z ofensywnych graczy Manchesteru United w pierwszej połowie. Asysta przy golu Casemiro. Zgubił Mbengue przy golu Reading.
MEN: 8/10 DevilPage.pl: 7.31

Bruno Fernandes
Kolejny niechlujny występ Portugalczyka. Kiepskie decyzje w ostatnim sektorze. Mimo to zanotował asystę przy golu Freda.
MEN: 6/10 DevilPage.pl: 6.77

Marcus Rashford
Myślał, że dał prowadzenie Manchesterowi United, ale VAR anulował trafienie. Nie było więc 10 bramki z rzędu na Old Trafford.
MEN: 6/10 DevilPage.pl: 6.69