Oceny pomeczowe: Crystal Palace - Manchester United 1:1

» 18 stycznia 2023, 23:32 - Autor: matheo - źródło: MEN
Erik ten Hag nie może być zadowolony z postawy swoich piłkarzy w meczu z Crystal Palace. Manchester United zremisował na Selhurst Park 1:1, a cenne zwycięstwo wypuścił w samej końcówce. Oto oceny Manchester Evening News i użytkowników DevilPage.pl za środowe spotkanie, które odbyło się w ramach zaległej 7. kolejki Premier League.
» Casemiro obejrzał żółtą kartkę w meczu z Crystal Palace i nie zagra z Arsenalem
David de Gea
Fantastyczna interwencja po strzale Odsonne’a Edouarda. W drugiej połowie zatrzymał też Marca Guehiego, ale przy rzucie wolnym był bez szans.
MEN: 7 | DevilPage.pl: 7,68

Aaron Wan-Bissaka
Erik ten Hag go odbudował i widać było dużą pewność siebie na jego byłym stadionie. Wan-Bissaka był większym zagrożeniem na prawej stronie niż Antony. Powstrzymał wślizgiem Wilfrieda Zahę i tym samym dał Czerwonym Diabłom remis.
MEN: 8 | DevilPage.pl: 7,68

Raphael Varane
Pozwolił Edouardowi na sprawdzenie De Gei, ale oprócz tej sytuacji dominował w pojedynkach powietrznych.
MEN: 8 | DevilPage.pl: 6,81

Lisandro Martinez
Upomniany żółtą kartką za faul na Michaelu Olise. Zagrywał świetne piłki, które przechodziły przez formację Crystal Palace.
MEN: 7 |DevilPage.pl: 6,7

Luke Shaw
Wrócił na lewą stronę obrony. Jest w takiej formie, że Erik ten Hag nakazał rozgrywanie większości akcji lewą stroną. Później był mniej widoczny.
MEN: 6 |DevilPage.pl: 6,68

Casemiro
Przebojowy jak zawsze, gdy miał piłkę i uważny na swojej połowie. Zasłużenie upomniany kartką i zabraknie go w meczu z Arsenalem.
MEN: 7 |DevilPage.pl: 6,81

Christian Eriksen
Udana szarża lewą stroną boiska zaowocowała asystą do Bruno Fernandesa. Koledzy nie zawsze robili najlepszy użytek z jego pomysłów.
MEN: 7 |DevilPage.pl: 6,51

Antony
Niepotrzebnie spowalniał ataki Manchesteru United, za co oberwało mu się od Bruno Fernandesa. Najsłabszy gracz z wyjściowej jedenastki.
MEN: 5 |DevilPage.pl: 4,11

Bruno Fernandes
Z dużym spokojem wykończył akcję bramkową i nie dał szans bramkarzowi Crystal Palace.
MEN: 7 |DevilPage.pl: 6,5

Marcus Rashford
Zagrał prostopadłą piłkę do Christiana Eriksena w akcji bramkowej. Pazerny, gdy miał piłkę przy nodze. Przerwana strzelecka seria.
MEN: 5 |DevilPage.pl: 3,89

Wout Weghorst
Choć zanotował tylko trzy sesje treningowe z zespołem, to dobrze współpracował z kolegami. Zanotował jeden strzał głową, zszedł w drugiej połowie.
MEN: 6 |DevilPage.pl: 5,3