Rashford wyjaśnił, dlaczego Ten Hag posadził go na ławce

» 31 grudnia 2022, 17:00 - Autor: matheo - źródło: BT Sport
Marcus Rashford mecz z Wolverhampton Wanderers (1:0) rozpoczął na ławce rezerwowych z powodów dyscyplinarnych. Anglik po spotkaniu wyjaśnił czym podpadł Erikowi ten Hagowi.
» Marcus Rashford w meczu z Wolverhampton zdobył zwycięskiego gola dla Manchesteru United
Holenderski menadżer przed starciem na Molineux Stadium stwierdził krótko, że Rashford usiadł na rezerwie z powodów dyscyplinarnych. Miejsce Anglika zajął Alejandro Garnacho. Rashford został jednak bohaterem Manchesteru United, bo wszedł na boisko po przerwie i zdobył zwycięskiego gola.

Rashford pytany przez reportera BT Sport o to, czym podpadł Erikowi ten Hagowi, stwierdził: – Trochę spóźniłem się na spotkanie drużyny. Uciąłem sobie drzemkę i zaspałem. Takie rzeczy też się zdarzają.

– Takie są zasady w zespole i myślę, że mogło coś takiego się przytrafić. Jestem oczywiście rozczarowany, że nie zagrałem od początku, ale rozumiem decyzję menadżera.

– Cieszę się, że udało nam się wygrać mecz na wyjeździe. Myślę, że możemy o tym zapomnieć i iść dalej – dodał Rashford.