Świąteczno-noworoczny terminarz meczów Manchesteru United

» 19 grudnia 2022, 09:03 - Autor: matheo - źródło: DevilPage.pl
Mistrzostwa Świata w Katarze zostały zakończone. Po mundialowych emocjach czas na powrót do klubowego grania. Manchester United pierwsze spotkanie rozegra już 21 grudnia.
» Manchester United w styczniu czeka derbowe starcie z Manchesterem City w Premier League
Czerwone Diabły w najbliższą środę podejmą Burnley w ramach IV rundy Pucharu Ligi. Spotkanie na Old Trafford będzie pierwszym meczem Manchesteru United o stawkę po mundialowej przerwie. Pierwszy gwizdek arbitra usłyszymy o 21:00.

Piłkarze, którzy przebywali na MŚ 2022, będą musieli szybko zapomnieć o mundialowych zmaganiach. Już 27 grudnia drużynę czeka ligowe starcie z Nottingham Forest (21:00). Mecz ten również odbędzie się na Old Trafford.

W Sylwestra zawodnicy Erika ten Haga zmierzą się na wyjeździe z Wolverhampton Wanderers (13:30). Czerwone Diabły z pewnością będą chciały mocnym akcentem zakończyć 2022 rok.

Pierwsze spotkanie Manchesteru United po Nowym Roku przypada na 3 stycznia. Klub z Old Trafford podejmie na własnym stadionie Bournemouth, a stawką będą ligowe punkty.

Zaledwie trzy dni później Manchester United znów zagra na Old Trafford, ale tym razem zainauguruje sezon 2022/2023 w Pucharze Anglii. Do Teatru Marzeń przyjedzie Everton.

Na 14 stycznia na godzinę 13:30 przewidziano szlagierowe starcie z Manchesterem City. Czerwone Diabły będą chciały zrewanżować się The Citizens za derbową porażkę (3:6) z pierwszej części sezonu.