Prywatność na
DevilPage.pl

W serwisach DevilPage.pl korzystamy z plików cookies, aby zapewnić Wam wygodę i komfort użytkowania stron. Cookies wykorzystywane są m.in. do personalizacji reklam. Szczegółowe informacje na temat plików cookies znajdziesz w dziale Polityka Cookies. Korzystając z serwisu akceptujesz także postanowienia naszego Regulaminu.

Akceptuję pliki Cookies i Regulamin

Giggs ambasadorem UNICEF

» 3 sierpnia 2006, 21:37 - Autor: Dolek - źródło: wlasne
Dnia dzisiejszego, pomocnik Manchesteru United - Ryan Giggs został wybrany na ambasadora UNICEF.
Giggs ambasadorem UNICEF
» Manchester United
"Jako ojciec, cały czas myśle o przyszłości mojego dziecka. Dzisiaj zostałem poproszony o pełnienie funkcji ambasadora UNICEF. Taka osoba ta ma za zadanie pomaganie dzieciom, które potrzebują tejże pomocy. To dla mnie wielki zaszczyt i z dumą przyjąłem tą propozycje." - powiedział Ryan.

Giggs został wyznaczony by pełnić ten urząd ze względu na sześcioletnie doświadczenie i zaangażowanie w akcji "United for UNICEF". Walijczyk pracował już z dziećmi w Chinach, Tajlandi, a ostatnio z ofiararami AIDS w Republice Południowej Afryki, kiedy to Czerwone Diabły przebywały na tourne w RPA.

"AIDS jest bardzo ciężką chorobą, która dotyka wiele tysięcy ludzi, także i dzieci, stąd moja postawa. Mam nadzieję, że pomoge UNICEF jak tylko będę mógł." - zakończył Giggs.


TAGI


« Poprzedni news
5 lat w Manchesterze...
Następny news »
McClaren chce poznawać angielskie kluby

Najchętniej komentowane


Możliwość komentowania tego newsa jest już niemożliwa, z powodu upłynięcia 7 dni od czasu jego dodania.

Komentarze (0)


Nikt jeszcze nie skomentował tego newsa.

REKLAMA

Wszystkie komentarze są własnością ich twórców. Serwis DevilPage.pl nie ponosi żadnej odpowiedzialności za treści komentarzy. W przypadku nagminnego łamania zasad netykiety osoby będą banowane bez możliwości odwołania.