Menadżer Omonii: Nie spodziewałem się, że strzelimy dwa gole

» 7 października 2022, 08:51 - Autor: matheo - źródło: BT Sport
Neil Lennon był dumny z piłkarzy Omonii Nikozja po meczu z Manchesterem United w ramach 3. kolejki Ligi Europy. Cypryjczycy ostatecznie przegrali 2:3, ale napsuli sporo krwi Czerwonym Diabłom.
» Manchester United wygrał z Omonią Nikozja 3:2 w 3. kolejce Ligi Europy
Omonia niespodziewanie objęła prowadzenie w 34. minucie po błędzie Tyrella Malacii i bramce Karima Ansarifarda. Manchester United odwrócił losy rywalizacji w drugiej połowie.

– Często dopisywało nam szczęście, ale utrzymywaliśmy się w meczu dzięki dobrej postawie bramkarza i nieskuteczności Manchesteru United. Nie spodziewałem się, że strzelimy dwa gole! – stwierdził Lennon po spotkaniu z Czerwonymi Diabłami.

– Mecz na Old Trafford będzie inny, ale mieliśmy możliwość przyjrzeć się Manchesterowi United z bliska i wiemy, jakie są ich słabości. Pojedziemy tam i damy z siebie wszystko.

Menadżer Omonii pytany o to, czy jego piłkarze mają czego żałować po spotkaniu z Manchesterem United, odpowiedział: – Niektórzy z nich na pewno. Przy pierwszych dwóch golach było za dużo miejsca na środku obrony, a później Bruno zmarnował okazję lobując De Geę. Było kilka rzeczy, które można było zrobić lepiej, jeśli chodzi o utrzymanie piłki. Pomiędzy drużynami jest przepaść, ale jestem zachwycony naszymi dwiema bramkami.

Manchester United zmierzy się z Omonią Nikozja na Old Trafford już w czwartek 13 października.