Ten Hag: Zmiennicy mieli dobry wpływ na ten mecz

» 6 października 2022, 22:46 - Autor: matheo - źródło: BT Sport
Erik ten Hag w czwartek mógł cieszyć się z kolejnych punktów Manchesteru United w Lidze Europy, ale styl zwycięstwa z Omonią Nikozja (3:2) pozostawił wiele do życzenia.
» Erik ten Hag w meczu z Omonią Nikozja widział sporo elementów do poprawy w grze Manchesteru United
Holenderski menadżer Manchesteru United nie mógł być zadowolony z postawy swoich zawodników, którzy popełnili sporo niewymuszonych błędów i razili nieskutecznością.

– Zaczęliśmy mecz nieźle, ale później przytrafił się niepotrzebny błąd i naprawdę złe 10 minut. Musimy wyciągnąć z tego wnioski. Pozwoliliśmy ożyć trybunom, a czegoś takiego lepiej unikać – stwierdził Ten Hag w rozmowie z BT Sport.

– W przerwie meczu powiedziałem zawodnikom, że musimy więcej biegać. Byliśmy za bardzo statyczni. Musieliśmy rozruszać rywali. To dlatego dokonałem dwóch zmian. Zmiennicy mieli naprawdę dobry wpływ na mecz.

Ten Hag dopytywany o występ Anthony’ego Martiala, który znów wszedł z ławki i po raz kolejny wpisał się na listę strzelców, przyznał: – Widzieliśmy, co potrafi w okresie przygotowawczym. Szkoda, że złapał kontuzję, bo miało to wpływ na występy naszej drużyny.

– Ten mecz należy potraktować jako rozgrzewkę. W niedzielę musimy zareagować – dodał Ten Hag, mając na myśli spotkanie z Evertonem na Goodison Park.