Oceny pomeczowe: Manchester United vs Tottenham Hotspur 3:2

» 12 marca 2022, 21:04 - Autor: matheo - źródło: MEN
Manchester United pokonał Tottenham Hotspur 3:2 w meczu 29. kolejki Premier League. Jak występ Czerwonych Diabłów ocenili użytkownicy DevilPage.pl i dziennikarze Manchester Evening News? Oto oceny za sobotnie spotkanie.
» Cristiano Ronaldo ustrzelił hat-tricka w meczu z Tottenhamem Hotspur
David de GeaDavid de Gea
Bez szans przy rzucie karnym Harry’ego Kane’a. Nie mógł też nic zrobić przy samobóju Harry’ego Maguire’a.
MEN: 5/10 DevilPage.pl: 6.56

Diogo DalotDiogo Dalot
Wybił piłkę z linii po strzale Erica Diera przy stanie 1:0. Często dawał się wciągać rywalowi wysoko, co wykorzystał Sergio Reguilon przy drugim golu.
MEN: 5/10 DevilPage.pl: 5.93

Harry MaguireHarry Maguire
Pierwsza połowa była lepsza niż występ derbowy. W drugiej połowie wpakował piłkę do własnej bramki.
MEN: 5/10 DevilPage.pl: 2.62

Raphael VaraneRaphael Varane
Pokazał autorytet i dobrze czytał grę. Kilka razy utrzymał defensywę w ryzach, gdy Tottenham miał okresy dominacji.
MEN: 7/10 DevilPage.pl: 6.43

Alex TellesAlex Telles
Zaczął pozytywnie, ale nieuwaga kosztowała drużynę rzut karny. Miał problemy z Mattem Dohertym. Nie można odmówić mu zaangażowania.
MEN: 6/10 DevilPage.pl: 6.31

Nemanja MatićNemanja Matić
Często musiał radzić sobie z kilkoma piłkarzami, ale robił to ekspercko. Napędził atak, który doprowadził do drugiego gola dla United. Miał pecha, że musiał zejść.
MEN: 7/10 DevilPage.pl: 6.12

FredFred
Wspaniałe zagranie przy pierwszym golu Cristiano. Dokładny z piłką przy nodze.
MEN: 7/10 DevilPage.pl: 7.42

Jadon SanchoJadon Sancho
Bronił miernie, zwłaszcza przeciwko Dejanowi Kulusevskiemu. Zanotował natomiast asystę przy drugim golu Ronaldo.
MEN: 6/10 DevilPage.pl: 7.41

Paul PogbaPaul Pogba
Zawstydził Rodrigo Bentancura efektowną sztuczką, ale często znikał w tym meczu. W drugiej połowie bez błysku.
MEN: 5/10 DevilPage.pl: 5.2

Marcus RashfordMarcus Rashford
Nic nie robił w ostatnim sektorze boiska. Zszedł z boiska z urazem.
MEN: 5/10 DevilPage.pl: 3.75

Cristiano RonaldoCristiano Ronaldo
Huknął jak z armaty i zaskoczył Llorisa. Przed przerwą znów dał prowadzenie Manchesterowi United. Ostrzeliwał bramkę Spurs, wracał do defensywy. W końcu zdobył hat-tricka. Najlepszy występ po powrocie do United.
MEN: 9/10 DevilPage.pl: 9.77