Puchar Anglii: Data meczu z Middlesbrough ustalona

» 13 stycznia 2022, 15:10 - Autor: matheo - źródło: manutd.com
Manchester United w IV rundzie Pucharu Anglii zmierzy się z Middlesbrough. Poznaliśmy dokładny termin spotkania na Old Trafford.
» Manchester United zmierzy się z Middlesbrough 4 lutego o godzinie 2!:00
Czerwone Diabły podejmą Middlesbrough w piątek 4 lutego. Początek spotkania ustalono na godzinę 21:00 czasu polskiego.

Manchester United w ostatniej rundzie wyeliminował z rozgrywek Aston Villę (1:0). Zespół Chrisa Wildera pokonał na wyjeździe Mansfield Town (3:2).

Przypomnijmy, że w meczach IV rundy Pucharu Anglii nie ma powtórek. Jeśli spotkanie na Old Trafford po 90 minutach zakończy się remisem, to sędzia zarządzi dogrywkę i ewentualne rzuty karne.

Manchester United z Middlesbrough grał w Pucharze Anglii 14 razy. Czerwone Diabły wygrały 7 spotkań, 4 zremisowały, a 3 razy schodziły z boiska pokonane.