Statystyki: Manchester United - Manchester City 0:2

» 6 listopada 2021, 15:37 - Autor: matheo - źródło: Sky Sports
Manchester United przegrał z Manchesterem City (0:2) w szlagierze 11. kolejki Premier League. Czerwone Diabły w 186. derbach Manchesteru nie pokazały nic ciekawego.
» Manchester United przegrał z Manchesterem City 0:2 w 186. derbach Manchesteru
Wynik spotkania już w 7. minucie otworzył Eric Bailly. Iworyjczyk niefortunnie przeciął dośrodkowanie Joao Cancelo i zaskoczył Davida de Geę. Tuż przed przerwą bramkę na 2:0 zdobył Bernardo Silva.

Zwycięstwo Manchesteru City mogło być bardziej okazałe, ale The Citizens nie forsowali tempa, a David de Gea dwoił się i troił w bramce Manchesteru United.

Czerwone Diabły na przerwę na mecze reprezentacji udadzą się w kiepskich humorach.

Oto najważniejsze statystyki meczu pomiędzy Manchesterem United a Manchesterem City.

MANCHESTER UNITED – MANCHESTER CITY 0:2 (0:1)
Posiadanie piłki: 32,3% – 67,7%
Strzały łącznie: 5 – 16
Strzały celne: 1 – 5
Strzały niecelne: 3 – 7