Solskjaer zganił dziennikarza za tendencyjne pytanie

» 21 października 2021, 10:25 - Autor: matheo - źródło: BT Sport
Ole Gunnar Solskjaer po meczu z Atalantą (3:2) stanął przed kamerami telewizji BT Sport. Norweskiemu menadżerowi nie spodobało się jedno z pytań, które zadał mu angielski dziennikarz.
» Ole Gunnar Solskjaer po meczu z Atalantą mógł cieszyć się z cennych trzech punktów zdobytych przez Manchester United
Manchester United w spotkaniu z Atalantą zafundował swoim kibicom prawdziwy rollercoaster. Czerwone Diabły po pierwszej połowie przegrywały 0:2. W drugiej połowie odwróciły jednak losy rywalizacji.

Solskjaer po spotkaniu na Old Trafford został zapytany przez Desa Kelly’ego, reportera BT Sport, czy piłkarze grali o przyszłość menadżera w drugiej połowie. Odpowiedź Norwega była zdecydowana: – Nawet nie zaczynaj!

– Nie obrażaj piłkarzy. Grali dla Manchesteru United, a ja jestem najszczęśliwszym gościem na świecie. Powiedziałem im to.

– Dziś to oni są najszczęśliwszymi ludźmi na świecie. Podstawowa jedenastka plus rezerwowi. To oni mogą grać dla Manchesteru United, a tego pragnie wiele milionów chłopców i dziewczyn na całym świecie – dodał Solskjaer.