Oceny pomeczowe: Aston Villa vs Manchester United 1:3

» 9 maja 2021, 17:55 - Autor: matheo - źródło: MEN
Manchester United pokonał Aston Villę 3:1 (0:1) w 35. kolejce Premier League. Czerwone Diabły zanotowały kolejny comeback w ligowym sezonie. Jak występ piłkarzy Ole Gunnara Solskjaera ocenili dziennikarze Manchester Evening News i użytkownicy DevilPage.pl?
» Bruno Fernandes wpisał się na listę strzelców w meczu z Aston Villą
Dean HendersonDean Henderson
Nie mógł zrobić za wiele przy bramce Bertranda Traore, ale zanotował świetną interwencję po rykoszecie od Harry’ego Maguire’a.
MEN: 7/10 DevilPage.pl: 6.88

Luke ShawLuke Shaw
Aktywny w ofensywie i zmusił Emiliano Martineza do interwencji. Znów jeden z najlepszych wśród piłkarzy United.
MEN: 7/10 DevilPage.pl: 7.31

Harry MaguireHarry Maguire
Zostawił Lindelofowi pojedynki powietrzne z Watkinsem. Upomniany kartką i niewiele brakowało, aby wpakował samobója. Musiał zejść z boiska po tym jak doznał kontuzji.
MEN: 6/10 DevilPage.pl: 6.98

Victor LindelöfVictor Lindelöf
Za mało zdecydowany atak na Traore, co skutkowało golem dla Aston Villi. Sprezentował okazję Olliemu Watkinsowi w drugiej części.
MEN: 5/10 DevilPage.pl: 4.79

Aaron Wan-BissakaAaron Wan-Bissaka
Nie oferował wiele w ofensywie w pierwszej połowie, bo United woleli grać przez Luke’a Shawa. Po zmianie stron zanotował asystę. Ważny blok w końcówce.
MEN: 8/10 DevilPage.pl: 6.98

FredFred
Nie ułatwił zadania McTominayowi swoim podaniem, kiedy padła bramka dla Aston Villi. W drugiej połowie zdecydowanie się poprawił.
MEN: 6/10 DevilPage.pl: 5.32

Scott McTominayScott McTominay
Od miesięcy nie wygląda dobrze i mocno zawinił przy bramce Traore. Musi poprawić swoją grę przed wyprawą do Gdańska.
MEN: 5/10 DevilPage.pl: 5.41

Paul PogbaPaul Pogba
Dobrze współpracował z Shawem i miał swoje szanse w pierwszej połowie. Wywalczył karnego, który zainspirował comeback United.
MEN: 7/10 DevilPage.pl: 7.45

Bruno FernandesBruno Fernandes
Widać było zmęczenie, co zrozumiałe jak na zawodnika, który nie miał chwili wytchnienia. Mimo tego i tak wpisał się na listę strzelców z karnego.
MEN: 6/10 DevilPage.pl: 7.54

Marcus RashfordMarcus Rashford
Nie było widać żadnych korzyści z tego, że nie zaczął żadnego meczu od pierwszych minut w ciągu ostatnich 10 dni. Zanotował natomiast wspaniałą asystę przy golu Cavaniego.
MEN: 7/10 DevilPage.pl: 6.82

Mason GreenwoodMason Greenwood
Żywiołowy występ, mimo 90 minut w nogach w Rzymie. Jego poruszanie się po boisku peszyło gospodarzy. Zakręcił Tyronem Mingsem przy bramce i później zszedł, aby oszczędzać siły.
MEN: 8/10 DevilPage.pl: 7.96