U-18: Manchester United umocnił się na fotelu lidera

» 27 kwietnia 2021, 18:00 - Autor: Rio5fan - źródło: manutd.com
Wtorkowe spotkanie Sunderlandu z Manchesterem United w ramach Premier League do lat 18 zakończyło się zwycięstwem gości 4:1.
» Czerwone Diabły są bliskie zgarnięcia tytułu mistrzowskiego w sezonie 2020/2021
Na listę strzelców po stronie United wpisali się: Charlie McNeill, Álvaro Fernández, Dillon Hoogewerf oraz Isak Hansen-Aarøen.

Podopieczni Neila Ryana wyszli na prowadzenie jeszcze w trakcie trwania pierwszego kwadransa. Futbolówkę do siatki potężnym strzałem posłał Charlie McNeill.

Na kolejne trafienia trzeba było czekać do drugiej połowy. W 70. minucie do wyrównania doprowadził Josh Baggs.

Później gole strzelali już tylko goście. Najpierw zamieszanie w polu karnym Czarnych Kotów wykorzystał Fernández.

Trzy minuty później rozmiary prowadzenia United po dośrodkowaniu z lewego skrzydła powiększył Hoogewerf.

Wynik rywalizacji w doliczonym czasie gry ustalił Isak Hansen-Aarøen.

Manchester United odniósł tym samym już 18. zwycięstwo w tym sezonie ligowym. Czerwone Diabły mają do rozegrania już tylko dwie kolejki ligowe.

Premier League do lat 18,
Academy of Light Training Ground, Sunderland

Sunderland – Manchester United 1:4 (0:1)
Bramki: Josh Baggs 70' | Charlie McNeill 14', Álvaro Fernández 75', Dillon Hoogewerf 78', Isak Hansen-Aarøen 90'+3'

Sunderland: Bond - Baggs, Armstrong, Fieldson, Irons - Chapman, Singh (Cain 67'), Kelly - Chickuka (Ryder 67'), Okoronkko, Gardner

Manchester United: Mee - Wellens (Garnacho 80'), Fish, Bennett, Fernández - Šviderský, Savage - Hoogewerf, Hansen-Aarøen, Forson (Iqbal 67') - McNeill