Statystyki: Granada CF - Manchester United 0:2

» 8 kwietnia 2021, 23:07 - Autor: matheo - źródło: Sky Sports
Manchester United pokonał Granadę 2:0 (1:0) w pierwszym meczu ćwierćfinałowym Ligi Europy. Czerwone Diabły wypracowały sobie solidną zaliczkę przed rewanżem na Old Trafford.
» Manchester United pokonał Granadę 2:0 w pierwszym meczu ćwierćfinałowym Ligi Europy
Wynik spotkania w 31. minucie otworzył Marcus Rashford, który dostał długie podanie Victora Lindelofa i z dużym spokojem wykończył składną akcję.

Gra Czerwonych Diabłów nie porywała i wydawało się, że piłkarze Ole Gunnara Solskjaera chcą wygrać jak najmniejszym nakładem sił. W 90. minucie w polu karnym gospodarzy sfaulowany został Bruno Fernandes. Sędzia wskazał na jedenastkę, a Portugalczyk podwyższył na 2:0.

Rewanżowe spotkanie z Granadą odbędzie się 15 kwietnia na Old Trafford.

Oto najważniejsze statystyki czwartkowego meczu na Estadio Nuevo Los Carmenes.

GRANADA CF – MANCHESTER UNITED 0:2 (0:1)
Posiadanie piłki: 32,7% – 67,3%
Strzały łącznie: 11 – 13
Strzały celne: 3 – 3
Strzały niecelne: 6 – 5
Strzały zablokowane: 2 – 5
Celność podań: 59,5% – 86,3%
Rzuty rożne: 11 – 5