Fernandes i Pogba pogratulowali Amadowi Diallo debiutanckiej bramki

» 12 marca 2021, 10:40 - Autor: matheo - źródło: instagram.com
Amad Diallo w czwartkowym meczu z AC Milanem (1:1) otworzył swoje konto bramkowe w Manchesterze United. Debiutanckiego gola młodemu Iworyjczykowi pogratulowali Bruno Fernandes i Paul Pogba.
» Amad Diallo popisał się sprytnym strzałem w meczu z Milanem
Diallo w spotkaniu z Milanem pojawił się na boisku na początku drugiej połowy, zmieniając kontuzjowanego Anthony’ego Martiala. 18-latek już pięć minut później cieszył się ze swojej pierwszej bramki w barwach Manchesteru United. Amad oddał sprytny strzał tyłem głowy po świetnym dośrodkowaniu Bruno Fernandesa.

Co ciekawe było to pierwszy strzał na bramkę, który Diallo oddał w trakcie swojej kariery w Manchesterze United.

– To frustrujące, że tracimy gola w ostatniej minucie, ale w przyszłym tygodniu jest jeszcze sporo do ugrania. Gratulacje Amad za pierwszego gola – napisał Bruno Fernandes w mediach społecznościowych po spotkaniu z Milanem.

Zdjęcie Amada na swoim Instastories zamieścił Paul Pogba. Francuz był kontuzjowany i mecz z Milanem oglądał z domu. – Gratulacje Amad za pierwszego gola – stwierdził Pogba.

Młodego piłkarza po końcowym gwizdku chwalił też Harry Maguire, kapitan Manchesteru United. – To młody chłopak i ma przed sobą wielką przyszłość. Wszedł w przerwie, starał się zaimponować i szybko wpisał się na listę strzelców. To na pewno doda mu pewności siebie – przyznał Anglik.

Amad kolejną szansę od Ole Gunnara Solskjaera może dostać w niedzielnym meczu z West Hamem United w Premier League (14 marca o 20:15).