U-23: West Ham lepszy od Manchesteru United

» 28 listopada 2020, 12:42 - Autor: Rio5fan - źródło: manutd.com
Piątkowe spotkanie West Hamu z Manchesterem United w ramach Premier League 2 zakończyło się zwycięstwem gospodarzy 2:0.
» Czerwone Diabły wróciły z Londynu bez zdobyczy punktowej
Czerwone Diabły przystąpiły do tej konfrontacji po trzech ligowych wygranych z rzędu. Ekipa Młotów spisywała się dużo gorzej, bowiem przegrała trzy mecze z rzędu.

Jako pierwszy futbolówkę do własnej siatki posłał Will Fish. Miało to miejsce w 33. minucie rywalizacji.

Tuż po przerwie Paula Woolstona z rzutu karnego pokonał Oladapo Afolayan.

Podopieczni Neila Wooda kończyli to spotkanie w dziesiątkę. Na 3 minuty przed końcem drugiej części gry z boiska wyleciał Hannibal Mejbri.

Rezerwy klubu z Old Trafford wrócą do rywalizacji w lidze 4 grudnia. Wówczas Czerwone Diabły czeka wypraca do Southampton.