U-18: Manchester United lepszy od Evertonu

» 8 listopada 2020, 10:00 - Autor: Rio5fan - źródło: manutd.com
Sobotnie spotkanie Manchesteru United z Evertonem w ramach Premier League do lat 18 zakończyło się zwycięstwem gospodarzy 2:0. Na listę strzelców po stronie United wpisali się Zidane Iqbal oraz Alejandro Garnacho.
» Młode Czerwone Diabły wróciły z Liverpoolu z kompletem punktów
Czerwone Diabły przystąpiły do tej konfrontacji po efektowym wyjazdowym zwycięstwie na Derby County. Ekipa The Toffees miała za sobą porażkę z Middlesbrough.

Na pierwszego gola w tym starciu trzeba było poczekać do drugiej połowy. W 51. minucie bramkarza przyjezdnych uderzeniem lewą stopą zaskoczył Zidane Iqbal.

Tuż przed zakończeniem drugiej połowy szybka kontra United zakończyła się trafieniem Alejandro Garnacho, który ustalił wynik rywalizacji mocnym uderzeniem pod poprzeczkę.

Było to czwarte zwycięstwo podopiecznych Neila Ryana w aktualnym sezonie ligowym. Czerwone Diabły zajmują aktualnie 5. miejsce w tabeli, lecz mają rozegrane o dwa mecze mniej od wszystkich drużyn z czołówki.

Gracze Manchesteru United wrócą do rywalizacji w młodzieżowej Premier League już 13 listopada. Wówczas United czeka wyprawa do Middlesbrough.