Statystyki: Newcastle United - Manchester United 1:4

» 17 października 2020, 23:09 - Autor: matheo - źródło: Sky Sports
Manchester United pokonał Newcastle United 4:1 (1:1) w 5. kolejce Premier League. Czerwone Diabły na St James’ Park zagrały dobre spotkanie i zasłużenie zgarnęły komplet punktów.
» Manchester United pokonał Newcastle United 4:1 w 5. kolejce Premier League
Mecz ze Srokami zaczął się pechowo dla zawodników Ole Gunnara Solskjaera, bo w 2. minucie samobójcze trafienie zanotował Luke Shaw. Czerwone Diabły jeszcze w pierwszej połowie odpowiedziały na tego gola – stan rywalizacji wyrównał Harry Maguire.

Po zmianie stron Manchester United mógł objąć prowadzenie w 58. minucie. Rzutu karnego nie wykorzystał jednak Bruno Fernandes.

Czerwone Diabły w sobotni wieczór zanotowały świetną końcówkę. W ostatnich dziesięciu minutach trzykrotnie wpakowały piłkę do siatki. Na listę strzelców wpisali się Bruno Fernandes, Aaron Wan-Bissaka i Marcus Rashford.

Oto najważniejsze statystyki meczu Newcastle United vs Manchester United.