Liga Narodów: Świetny występ De Gei w meczu ze Szwajcarami

» 11 października 2020, 09:39 - Autor: matheo - źródło: DevilPage.pl
David de Gea pokazał się ze znakomitej strony w meczu reprezentacji Hiszpanii ze Szwajcarami w ramach Ligi Narodów. Kadra Luisa Enrique wygrała 1:0.
» David de Gea zanotował bardzo dobry występ w meczu ze Szwajcarami
Bramkarz Manchesteru United w 12. minucie zanotował fantastyczną interwencję po strzale Lorisa Benito z bliskiej odległości. Szwajcar był niepilnowany w polu karnym Hiszpanów i uderzył mocno w krótki róg. De Gea zareagował błyskawicznie i efektowną paradą nie dopuścił do straty gola.

Dwie minuty później Hiszpanie objęli prowadzenie i jak się później okazało było to decydujące trafienie w meczu. Piłkę do bramki posłał Mikel Oyarzabal.

W drugiej połowie De Gea również pokazał się z dobrej strony. Golkiper United udaremnił próbę Admira Mehmediego.

Hiszpanów w trakcie obecnego zgrupowania czeka jeszcze jedno spotkanie. 13 października zmierzą się w Lidze Narodów z Ukrainą.