Prywatność na
DevilPage.pl

W serwisach DevilPage.pl korzystamy z plików cookies, aby zapewnić Wam wygodę i komfort użytkowania stron. Cookies wykorzystywane są m.in. do personalizacji reklam. Szczegółowe informacje na temat plików cookies znajdziesz w dziale Polityka Cookies. Korzystając z serwisu akceptujesz także postanowienia naszego Regulaminu.

Akceptuję pliki Cookies i Regulamin

Scholes: Solskjaer przekreślił Lingarda

» 6 sierpnia 2020, 15:35 - Autor: JoJo - źródło: https://www.dailymail.co.uk/
Paul Scholes po wczorajszym meczu United w Lidze Europy jest niemal pewny, iż Ole Gunnar Solskjaer nie widzi miejsca dla Lingarda w United.
Scholes: Solskjaer przekreślił Lingarda
» Scholes nie wróży Lingardowi dalszej kariery na Old Trafford
Lingard mimo dwóch bramek w ostatnich dwóch spotkaniach w dalszym ciągu jest w ogniu krytyki.

- Tak naprawdę Lingard nie był wystarczająco dobry. Zastanawiasz się czy to piłkarz z wyjściowej jedenastki. Czy możesz z nim w składzie wygrać trofea? Nie do końca jestem o tym przekonany - rozpoczął Scholes.

- Wczorajszy mecz był szansą na grę przez 90 minut obok Freda. Jednak po godzinie gry, gdy został zdjęty pomyślałem, że to znak, iż transfer jest kwestią czasu.

- Być może jestem w błędzie, ale chyba wszystko na to właśnie wskazuje. Jego pewność siebie z pewnością wzrosła, ale tym występem nie zagwarantował sobie miejsca w składzie na poniedziałkowy ćwierćfinał.

- Myślę, że Jesse i Fred czują, że ich czas na Old Trafford dobiega końca - zakończył były gracz United.


TAGI


« Poprzedni news
Oficjalnie: Alexis Sanchez piłkarzem Interu Mediolan!
Następny news »
Ole Gunnar Solskjaer wyrównał rekord sir Matta Busby’ego

Najchętniej komentowane


Możliwość komentowania tego newsa jest już niemożliwa, z powodu upłynięcia 7 dni od czasu jego dodania.

Komentarze (21)


jureeq: Były piłkarz United, nie byle kto ale jedna z legend a od kilku miesięcy same wypowiedzi które w perspektywie podkopują pozycje negocjacyjna klubu wymiennie z podkopywaniem morału zawodników.
Mamy pozycje, które wymagają wzmocnień i ograniczony budżet. Ja sam jestem zwolennikiem tego, aby Lingard biegał w zupełnie innym klubie, zreszta adres tak samo. Ale na chwile obecna mamy inne priorytety na wzmocnienia, ławki jak nie mieliśmy tak nie mamy a zarówno jeden jak i drugi to nie są najsłabsze ogniwa w zespole. Wypowiedzi legendy klubu w takim stylu, gdzie taki Lingard mógłby bez problemu zasilić któryś z klubów chociażby dołu tabeli Premier League na pewno wzmacniają pozycje United w ewentualnych negocjacjach. Nie mówiąc o tym ze sezon jest długi i raczej nie sprzedamy płuc zespołu, gdzie nie mamy pieniędzy na zastąpienie ich kimś REALNIE lepszym jakościowo budują morale takich zawodników na przyszły sezon. Legenda z która liczą się w klubie, której zdjęcia wiszą w muzeum klubowym wypowiada się w takim tonie. Nie obrazam tutaj Scholes’a ale uważam ze w żadnym stopniu nie pomaga United, tylko sukcesywnie od kilku miesięcy burzy nasza pozycje PR’owo i motywacyjnie.
» 7 sierpnia 2020, 16:38 #21
NoLogo: Wczoraj na chwile miałem stream z germańskimi komentatorami, po jednej z prób przyjęcia górnej piłki przez Lingarda panowie komentujący wybuchnęli śmiechem po jego pokazie "umiejętności"...
I to jest najlepsze podsumowanie jego całej kariery, spakować i pogonić czym prędzej.
» 6 sierpnia 2020, 20:17 #20
trojanc: Wiem o które zagranie chodzi. Sklejenie piłki z góry do ziemi gdzie większość pilkarzy nie ma z tym problemu na tym poziomie. Lingard miał na prawdę dobre zagrania wczoraj ale niestety przeplatał je beznadziejnymi
» 7 sierpnia 2020, 00:04 #19
DaredevilUtd: Można było się spodziewać entuzjazmu jednego tutaj Pana :D
» 6 sierpnia 2020, 20:07 #18
pbskarpy: I Lingard i Fred to zawodnicy na LE, na CP, LC itp. Na Astanę, Linz, Derby C...
» 6 sierpnia 2020, 19:24 #17
Ice: Ja sie z nim zgadzam powinnismy sie ich pozbyc jak najszybciej zapomnieliscie co to jest M.U bo Scholes napewno pamieta co to sa standardy czerwonych diablow nic dodac nic ujac
» 6 sierpnia 2020, 18:41 #16
Qcu91: Fred dobry jest w FM i w ligach ,,wschodu". Co do Jessiego to sporadycznie ma przebłyski,ale to za mało na grę w Utd.
Dwa transfery za 50 mln - Fred i Ferndandes, a różnica jest ogromna. Jestem przekonany,że obecnie mamy odpowiedniego trenera w odpowiednim miejscu.
» 6 sierpnia 2020, 17:43 #15
kbck00: Co ten Scholes mówi!? Przecież jeszcze w styczniu połowa ekspertów tutaj mówiła, że Fred jest lepszy niż Pogba! Nic nie rozumiem... :P
» 6 sierpnia 2020, 17:37 #14
Chestnut: A nie był? Pogba wtedy nie grał wcale. :)
» 6 sierpnia 2020, 18:24 #13
Stoperdo: Myślę, że Jesse i Fred czują, że ich czas na Old Trafford dobiega końca - zakończył były gracz United.

Święte słowa Paula Scholes'a człowieka który zna się na grze w środku pola. Widzi, że tacy zawodnicy zwyczajnie się nie nadają do gry w Manchesterze United.
Fred 27 lat, Lingard prawie 28 lat ale i tak są tu tacy którzy chcą na sile upychać ich w składzie przez co marnuje się Garner i nie tylko on zresztą. Lepiej dać szanse graczom z akademii zamiast na siłe forsować występy tej dwójki. Oczywiście Jesse Lingard zagrał o wiele więcej dobrych spotkań niż Fred któremu można na palcach jednej ręki zliczyć dobre spotkania. Na devilpage jednak panuje kult 168 cm biegacza z Brazylii który ma problemy z przyjęciem piłki. Jak widać dla niektórych kibiców wystarczy bezsensowne bieganie byle gdzie na boisku gubiąc ustawienie zespołu robiąc autostrade rywalom w ważnych newralgicznych sektorach boiska



Z beznadziejnego pomocnika stał się przeciętniakiem nie grającym tam gdzie go zakupiono bo zwyczajnie nie ma tej boiskowej inteligencji(umiejętności ustawiania się, przewidywania poczynań rywala), dodatkowo jest elektryczny nie potrafi wytrzymać skoncentrowany na boisku przez pełne 90 minut. Zawsze kończy się to podaniem wprost pod nogi rywala(ogrom takich błędów i w tym sezonie) lub podaniem w aut do zawodnika widmo(może widzi biegające duchy Old Trafford). Technika użytkowa Freda jest stanowczo za słaba na poziom Premier League, przyjęcie piłki pokroju Lukaku to czysty surrealizm w wykonaniu kogoś kto gra na pozycji pomocnika. Próby strzałów zarówno z dystansu jak i z tej bliższej odległości są czysto komiczne. Dziwne, że nikt z sztabu nie potrafił nakierować go do rezygnacji z tego elementu.
Na sam koniec warto wspomnieć, że to nie jest młody zdolny zawodnik który ma lata kariery przed sobą, on ma już ponad 27 lat to jest jego prime time. Lepszy nie będzie i nie ma co się łudzić, szkoda tylko zmarnowania 50 mln. Gdyby trafił tu za 20 nikt pewnie nie miałby o to żalu, przy tej kwocie należy jednak od piłkarza wymagać pewnych standardów. Nie jesteśmy Sunderlandem
» 6 sierpnia 2020, 17:33 #12
d3zet: "Oczywiście Jesse Lingard zagrał o wiele więcej dobrych spotkań niż Fred ". Stoperan w formie :D
» 6 sierpnia 2020, 21:18 #11
awe: Paul jak to Paul, malo kiedy ma cos madrego do powiedzenia, Fred na pewno nie zostanie sprzedany, w sprzedaż Lingarda tez nie wierze, Ole czy ostatnio Bruno dobrze sie o nim wypowiadali, z taka tygodniowka tez raczej nikt go nie wezmie, ani on sam nie bedzie chcial odchodzic do grac gdzies za polowe tego co ma teraz, a rezerwowi tez sa potrzebni.
» 6 sierpnia 2020, 16:50 #10
Freddie: Fred? do czasu pandemii gral bdb. szkoda by bylo.

ogladam powtorke dramaturgii z PSG rok temu i tam Bernat chce prowokowac Rashforda i kto wpada? Fred! bierze za fraki zawodnika PSG i odciaga od Rashforda ktory kilka sek pozniej strzela na 1-3.
» 6 sierpnia 2020, 16:40 #9
Stoperdo: Zagrał pare dobrych połówek meczów z 4-6(w zależności czego się wymaga od piłkarza występującego na jego pozycji). Nie potrafił nigdy wytrzymać w pełni skoncentrowany przez całe spotkanie. Elektryczny zawodnik gubi się pod presją co zauważyli menagerowie naszych rywali. Doskonale to już widać gdy Fred ma piłke od razu doskakują do niego rywale i on się sam gubi...
» 6 sierpnia 2020, 17:35 #8
waletpl: 4‐6? Widać postęp Freda. Wcześniej to były dwie dobre połowy ;)
» 6 sierpnia 2020, 18:27 #7
Stoperdo: Jak liga wróciła to nie zagrał żadnej dobrej połówki. Jest gorzej niż było w pierwszym sezonie...
» 6 sierpnia 2020, 19:42 #6
jaratkow: Zastanawiam się jaki cel przyświeca Scholesowi wygłaszającemu takie opinie. Zwłaszcza w chwili, gdy cała uwaga powinna zostać poświęcona batalii pod nazwą "Liga Europy". OGS z pewnością wie jakie decyzje kadrowe ma podjąć, bo potem weźmie za nie odpowiedzialność.
» 6 sierpnia 2020, 16:00 #5
ReDevil07: Zgadzam się trochę gada głupoty i nie potrzebnie sieje zamęt...
» 6 sierpnia 2020, 16:20 #4
giermeq: Ponieważ na tym polega jego praca, tak jak innych byłych piłkarzy pracujących dla TV, że w studiu po meczu omawiają go i wygłaszają swoje opinie na jego temat, czyli również na temat poszczególnych zawodników?
» 6 sierpnia 2020, 16:45 #3
Lingardiho9: Kasa Panie, Kasa.
Stacje telewizyjne i brukowce płacą tzw. ekspertom za tego typu wypowiedzi. Chodzi o klikalność, ilość komentarzy itd.
Jeżeli jego wypowiedzi byłyby zawsze przychylne i niekontrowersyjne to przestaliby go zapraszać na wywiady czy też do studia. Myślicie dlaczego wiecznie widzimy opinie Garego, Roya czy właśnie Paula ? Bo często mówią nie przychylnie o swoim byłym klubie a to już jest na starcie kontrowersyjne.
Zwyczajnie sprzedają swoją miłość do klubu za kilka funtów.
» 6 sierpnia 2020, 16:49 #2
ruffnecky: już dawno temu dosyć trafnie skomentował go Lukaku - w studio mówi to za co mu płacą, ma podgrzewać atmosferę i ściągać oglądalność na dany kanał. Szkoda, że poza kamerami wciąż podchodzi do piłkarza i wyciąga rękę. Zresztą cały wywiad jest całkiem interesujący.
youtu.be/5kvrDWEVsqc?t=227
» 6 sierpnia 2020, 22:39 #1