McTominay wybrał najlepszy moment dotychczasowej kariery

» 30 kwietnia 2020, 15:33 - Autor: matheo - źródło: tribalfootball.com
Scott McTominay określił pokonanie Manchesteru City (2:0) i swoją bramkę w ostatnim derbowym meczu mianem najlepszego momentu w dotychczasowej karierze.
» Scott McTominay w ostatnim meczu derbowym z Manchesterem City (2:0) miał sporo powodów do radości
McTominay w marcowym pojedynku na Old Trafford wpisał się na listę strzelców w doliczonym czasie gry drugiej połowy. Szkot posłał piłkę do bramki z ponad 30 metrów po tym jak błąd przy wznowieniu popełnił Ederson.

– Mecz z Manchesterem City jest prawdopodobnie tym, kiedy czułem się najlepiej na boisku w trakcie mojej całej kariery! – mówi McTominay.

– Uczucie, którego tam doświadczyłem, wybuch emocji na całym stadionie, to było niesamowite.

– Miało to dla mnie ogromne znaczenie, bo przez 2 czy 3 miesiące byłem kontuzjowany. Powrót do drużyny i pomoc chłopakom, choć nie od pierwszej minuty, był dla mnie bardzo ważny. Chciałem pokazać menadżerowi, że moja forma nie spadła i będę gotowy, gdy będę potrzebny – dodaje Szkot.