Prywatność na
DevilPage.pl

W serwisach DevilPage.pl korzystamy z plików cookies, aby zapewnić Wam wygodę i komfort użytkowania stron. Cookies wykorzystywane są m.in. do personalizacji reklam. Szczegółowe informacje na temat plików cookies znajdziesz w dziale Polityka Cookies. Korzystając z serwisu akceptujesz także postanowienia naszego Regulaminu.

Akceptuję pliki Cookies i Regulamin

Lukaku: Solskjaerowi należą się wyrazy uznania

» 19 marca 2020, 18:59 - Autor: Rio5fan - źródło: twitter.com
Romelu Lukaku w rozmowie z Ianem Wrightem przyznał, że nie ma żadnych negatywnych odczuć dotyczących Manchesteru United lub Ole Gunnara Solskjaera.
Lukaku: Solskjaerowi należą się wyrazy uznania
» Romelu Lukaku odszedł z Manchesteru United latem 2019 roku
Napastnik reprezentacji Belgii latem ubiegłego roku postanowił zakończyć swoją przygodę z ekipą Czerwonych Diabłów i przeniósł się na Półwysep Apeniński, gdzie broni barw Interu Mediolan.

- Ole chciał, żebym został w United. Powiedziałem mu jednak, że okropnie się czuję i nie mam już energii. Jak już powiedziałem, należą mu się wyrazy uznania. Ole zachował się jak mężczyzna i mi pomógł - stwierdził Lukaku.

- Niedawno zorganizowałem sesję pytań na swoim Instagramie i ktoś zapytał mnie, co sądzę na temat Manchesteru United. Odpowiedziałem, że klub zmierza we właściwym kierunku, ponieważ zatrudnia odpowiednich zawodników.

- Ole wykonuje dobrą pracę, o czym świadczą ostatnie wyniki. Życzę United wszystkiego dobrego. Ten klub dał mi platformę, której nie doświadczyłem nigdy wcześniej. Brak szacunku dla Manchesteru United lub jakiegokolwiek innego klubu, w którym grałem, byłby dziecinny. Mam ten okres już za sobą - podsumował Belg.


TAGI


« Poprzedni news
Manchester United zabezpieczył wynagrodzenia dla pracowników
Następny news »
Cantona wróci do Manchesteru United w oficjalnej roli?

Najchętniej komentowane


Możliwość komentowania tego newsa jest już niemożliwa, z powodu upłynięcia 7 dni od czasu jego dodania.

Komentarze (25)


mat90: Bo jesteś dziecinny, pamietam jego zachowanie jak strzelił Evertonowi bramkę to biegł i uciszał kibiców pajac taki sam jak Pogba czy Lingard bardzo sie ciesze, że gra w tym domu starości Interze
» 20 marca 2020, 12:05 #25
rizx: Dziecinni to są kibice obrażający zawodników (I nie chodzi mi o krytykowanie gry, słabej dyspozycji). Odnośnie meczu z Evertonem, to oczywiście Lukaku jest tym "złym", a kibice Evertonu, którzy go wyzywali z trybun i na niego gwiazdali przy każdej sposobności (pomimo tego, jak wiele zrobił dla ich klubu), to oczywiście ofiary ;)
» 20 marca 2020, 20:26 #24
Pady: Piłkarz z duzymi ograniczeniami, przydał by sie na ławce na kalafiory gdzie by sie przepchał i postrzelał kilka bramek, nie chciał być numerem 2 trzeba to uszanować i iść dalej, mamy Ighalo który nie dość ze kocha United to jeszcze pokazuje to na boisku, mieliśmy duzo szczęścia ale Ole transfery wszystkie się sprawdziły więc nie jest to przypadek.
» 20 marca 2020, 09:56 #23
chemik: dobrze że odszedł i udało się za niego odzyskać większość kasy. zawodnik o dość wąskim zakresie umiejętności mało elastyczny jednowymiarowy. dla klubu jak nasz idealny rezerwowy (taki jak obecnie ighalo) ale nie za kwotę 75 mln funtów i 250 tys na tydzień pensji.
troszkę się wybiela w tym wywiadzie. ja pamiętam nieco inne jego słowa i w nieco innym tonie.pełne żalu. dziś pisze że nigdy go nie miał po czym na końcu , że ma to za sobą. spoko. niech mu się wiedzie.
» 20 marca 2020, 09:27 #22
awe: widzisz i tobie z czasem zmienil sie ton wypowiedzi
» 20 marca 2020, 19:30 #21
Stoperdo: Zacytuje moją dawną wypowiedz.(Tak w Seria A ustrzelil jednego gola więcej niż JoĂŁo Pedro z Cagliari oraz 10 mniej niż Immobile)

Stoperdo: Komentarz zedytowany przez usera dnia 05.08.2019 17:59

Napastnik światowej klasy:
Lukaku na mundialu: 6 spotkań gole zdobył tylko z Panamą(2x) poziom dna, Tunezją 2x(obrona poziom daleko poniżej Championship).
Przeciwko reszcie zespołów Anglia 0 bramek,
Japonia 0 bramek, Brazylia 0 bramek, Francja 0 bramek
Anglia o 3 miejsce 0 bramek

Każdy zespół który ma obrone na poziomie zatrzymuje naszego wspaniałego Lukaku z nadwagą bez problemu.

W samej lidze strzelil 12 goli czyli wynik solidny jednak nie za 75 mln funtów. Dodatkowo warto wspomnieć, że strzelal po 2 gole w jednym meczu przeciwko: Crystal Palace, Southampton, Burnely i przeciwko tym najgorszym defensywom zanotował ponad 50% swoich trafień. To wiele o nim mówi. Reszta bramek to 1x przeciwko Świętym(chyba jego ulubiony rywal), Watford, Brighton, Fulham, Bournemouth, Newcastle.
Widzicie jaki to jest poziom? Z kogo wy robicie napastnika światowej klasy. Lukaku taki był przed nadwaga w barwach Evertonu gdzie ustrzelil 25 bramek w lidze.

Dosyć tej propagandy, żegnamy Romelu niech sobie gwiazdorzy swoim przyjęciem piłki oraz bezsensownymi zbędnymi kilogramami w innym klubie.





Fajnie, że się Romelu zreflektował po długim czasie zgrywania obrażonej primadonny ale jak to mówi klasyk niesmak pozostał.
» 20 marca 2020, 08:29 #20
AstonMartin: Czego brakuje w obecnym sezonie? Bramek z tymi właśnie drużynami ze słabymi defensorami...
» 20 marca 2020, 08:32 #19
ruffnecky: Brakuje nam nieco wszechstronnosci/elastyczności ale tego Stoperan nie ogarnie.
» 20 marca 2020, 10:27 #18
Tomwk1988: Komentarz zedytowany przez usera dnia 20.03.2020 12:47

A jak tam pamiętam że to jego głównie zasługa ze wyeliminowalismy PSG.
» 20 marca 2020, 12:46 #17
d3zet: Tomwk1988, przecież mówimy, że strzela tylko słabym drużyną. ;)
» 20 marca 2020, 14:05 #16
ruffnecky: Tomwk1988 pewnie mecz z PSG to była jedna z dwóch dobrych połów jakie rozegrał Lukaku w United ;)
» 21 marca 2020, 07:49 #15
AstonMartin: Tan Lukaku to taki dziwny zawodnik. Przez cały pobyt w United może strzelił 1-2 ładne bramki. Reszta brzydkie. Miał też może ze dwie połowy, że przyjął dobrze piłkę.
» 20 marca 2020, 08:16 #14
jaratkow: Od kiedy w piłce nożnej liczy się "wartość artystyczna"? Nie pytam w odniesieniu do Lukaku. Drużynie potrzeba zwycięstw a te osiąga się dzięki golom strzelonym rywalom. I mnie nigdy nie interesowało czy gol był ładny czy była to przysłowiowa szmata. Dlatego... twój argument potraktowałem bardzo poważnie ;-)
» 20 marca 2020, 09:32 #13
Extratime: Dokładnie, @jartkow. Moim zdaniem od "ładnych" bramek są pomocnicy, natomiast napastnicy mają nam po prostu zapewnić bramki.
» 20 marca 2020, 10:11 #12
ferdas: Jak dobrze widzieć tego kaleczniaka w koszulce innego klubu. Nie żebym osobiście coś do niego miał, ale wzbudzał moją ( i nie tylko) irytacje kiedy grał i marnował co rusz znakomite okazje i mnóstwo setek. Jak strzelił jakieś bramki to nagle zaczęto robić z niego nie wiadomo kogo, a taka prawda że jego zadaniem było zdobywanie bramek, nie wiem czy spełnił chociaż cel minimum.
» 20 marca 2020, 07:59 #11
jaratkow: Dla tych, którzy pamietają wydarzenia sprzed roku obecne słowa Lukaku to nic innego jak próba wybielenia wizerunku. A może... refleksja, że " gdybym był rok temu mądrzejszy...". Nieistotne. Dokonał wyboru, odszedł i... przestał mnie interesować.
» 20 marca 2020, 07:38 #10
pbskarpy: Chwilę chwilę chwilę. Taki z niego cwaniak? To po co fikał i udawał kontuzję i wyjechał do Anderlechtu?
» 19 marca 2020, 22:56 #9
CzerwonySayd: Co Lukaku? Na Lukaku musisz mieć zespół poukładany który gra na niego i tyle. Gdy masz zespół z problemami taki Lukaku cierpi bo nie może strzelić tylu goli ilu chce i jeszcze jedno to nie typ napastnika uniwersalnego.

Szanuję Lukakuale to nie napadzior na pierwszy skład a na uzupełnienie w systemie rotacyjnym.

Pozdrawiam.
» 19 marca 2020, 22:14 #8
SzarimMusty: Wow tego się nie spodziewałem bo dla mnie Lukaku to taka obrażona primadonna. No ale cóż dobrze, że odszedł - dobrze dla nas bo Marcus i Tony są blisko pułapu 20 goli, no i dobrze dla samego Belga bo... gra i regularnie strzela gole.

PS. Dla mnie zawsze zostanie drewnianym piłkarzem. Jego dramatyczne przyjęcia ciągle budzą we mnie smutek.
» 19 marca 2020, 20:14 #7
ruffnecky: na pewno twój smutek spędza mu sen z powiek tak bardzo, że nie ukoi go nawet brązowy medial mistrzostw świata w piłce nożnej ;)
» 19 marca 2020, 21:41 #6
SzarimMusty: Komentarz zedytowany przez usera dnia 19.03.2020 22:14

Nawet tytuł króla strzelców w serie a nie ukoi jego bólu :D

edit. PS. A nie, brakuje mu 10 goli do Immobile. No ale...
» 19 marca 2020, 22:13 #5
Lokator23: Brazowy medal to nie osiagniecie indywidualne tylko grupowe. Lukaku nie jest tam wielka postacia tylko gra w bardzo dobrym zespole w ktorym musi strzelac bramki. De Bruyne czy Hazard to jest filar tej ekipy
» 20 marca 2020, 02:02 #4
ruffnecky: a Lukaku pewnie grzał tylko ławę. Daj spokój :D
» 21 marca 2020, 07:50 #3
Gallacher: Ja go do teraz trzymam w PESie 20 w United,nawet mój ojciec który jest starszej daty i oglądając mecze Serie A nie słyszał nigdy o Lukaku i nigdy go nie widział dopóki nie zaczął oglądać United i ligi włoskiej a teraz gdy gra to mój ojciec już wie o kim mowa.To dobry gracz.
» 19 marca 2020, 20:10 #2
awe: Klasa na boisku i poza nim