Guardiola: Gratulacje dla Manchesteru United

» 8 marca 2020, 20:41 - Autor: Rio5fan - źródło: Sky Sports
Pep Guardiola po raz trzeci w sezonie 2019/2020 musiał uznać wyższość Ole Gunnara Solskjaera i Manchesteru United. Tym razem Czerwone Diabły zwyciężyły na Old Trafford 2:0.
» Pep Guardiola i jego podopieczni doznali już siódmej porażki w aktualnym sezonie Premier League
Mimo sporej przewagi w posiadaniu piłki w pierwszej połowie, The Citizens nie byli w stanie znaleźć sposobu na defensywę gospodarzy, a sami dwukrotnie dali się zaskoczyć. Na listę strzelców wpisali się Anthony Martial oraz Scott McTominay.

Odczucia po meczu
– To było dobre spotkanie. Graliśmy bardzo dobrze, zwłaszcza w ataku pozycyjnym. Zwłaszcza w pierwszej połowie brakowało nam nieco agresji w ostatniej tercji boiska. Straciliśmy bramkę, której powinniśmy uniknąć. Druga połowa była dobra. Gratulacje dla Manchesteru United.

City lepsze po przerwie?
– Byliśmy nieco bardziej agresywni. W obu połowach graliśmy jednak dobrze.

Pierwsza bramka dla United
– Wiedzieliśmy, że Fernandes czasem próbuje takich zagrań. Jakość przeciwnika zawsze się jednak liczy.

Trzy błędy Edersona
– Ederson obronił jeden czy dwa strzały. To doskonały bramkarz. Ederson popełnił błędy, bo grał. Ja nie gram i ty nie grasz. Nie przychodzę tutaj osądzać moich zawodników. Błędy są częścią gry. Ederson odzyska pewność siebie. To wspaniały bramkarz.

Efekt rotacji w składzie
– Graliśmy bardzo dobrze.

Piłkarz meczu: Bruno Fernandes królem derbów Manchesteru
Maguire: Wszystkim kibicom należą się wyrazy uznania

Komentarze (15)

Czarny82r: Chyba zbliża się kres Guardioli w Manchesterze City tym bardziej że mają zakaz gry w Lidze Mistrzów na dwa sezony.
» 9 marca 2020, 11:47 #15
GandiGanda: Jakoś wątpię żeby się kończył, dokupia mu zawodników za 200 baniek i znowu pep będzie hep
» 9 marca 2020, 16:42 #14
Magik1990MU: Pep jak (prawie) zawsze klasowa wypowiedź. Osobiście zawsze lubiłem gościa i do tej pory żałuję, że nie udało się go zrobić następcą sir Alexa. Przynajmniej Ole miałby teraz dużo łatwiejsze zadanie :)
» 9 marca 2020, 02:36 #13
MikeMU: Nie do końca się zgadzam. On ma problem mówić czasem gorzka prawdę, część piłkarzy tego nie lubi. Akurat w sytuacji tego bramkarza powinien trochę ostrzej moim zdaniem, dla psychiki nie ma nic gorszego niż użalanie się nad kimś. Czasem suszarka się przydaje :) niemniej faktycznie jest świetnym trenerem. Jednak od czasu odejścia z Barcy nie potrafi ukąsić ligi mistrzów, to też o czymś świadczy.
» 9 marca 2020, 10:44 #12
kolokolo98: Suszarka może się przydać w szatni, ale nie w mediach.
» 9 marca 2020, 13:53 #11
MikeMU: Czy ja wiem? Pamiętasz jak wyglądał najelpszy sezon ROO? Pamiętasz od czego się zaczęło?
» 10 marca 2020, 13:58 #10
zbyszek7: Gralismy bardzo dobrze, mielismy milion podan z ktorych nic nie wynikalo wiec jestem zadowolony. Przegralismy przez brak szczescia bo Ederson to najlepszy bramkarz zaraz po Bravo. Wogole to kupilem sobie ich dwoch a teraz sobie kupie trzeciego bo taka mam zachcianke. Ahh sorry nie kupie bo juz nie mige tak szastac kasa jak kiedys :( doczepili sie do nas ale nie wiem za co?
» 9 marca 2020, 02:21 #9
RedsFan: Szacunek za jego wypowiedzi. Moim zdaniem znacznie większą ma klase jak Klopp, który czasami nie potrafi się zachować, ale i tak go wszyscy kochaja.
» 8 marca 2020, 22:09 #8
mikon70: Bo się tyle nie szczerzy i śmieje co Klopp. Za to już uwagi nie zwracają ludzie na te głupoty co plecie po przegranych meczach.
» 8 marca 2020, 22:38 #7
N17: Ma Chłop klasę, nie pasuje do City.
» 8 marca 2020, 22:05 #6
levy181: Może się zdarzyć w niedługim czasie tak, że Pep wróci do Barcy. Zwsze powtarzał, że jest w danym klubie około 4 lat.
» 9 marca 2020, 07:43 #5
MiSt: Chyba mu się płyta zacięła: "Graliśmy bardzo dobrze" :D
Ciekawa była sytuacja gdy Bruno go uciszał :D
» 8 marca 2020, 21:09 #4
AstonMartin: Takie złośliwe to zdjęcie. Można dać normalne. City nie doznało blamażu. Nie grali źle. Grali dobrze, ale United grali skuteczniej, czyli znaczy się lepiej. Jednak nikt nie powinien wstydzić się za swoją grę. Ederson zrobił błędy, DDG zrobił w innym meczu. Taki żywot bramkarza, że raz jest ścierwem, a innym razem noszą go na rękach.
» 8 marca 2020, 21:07 #3
RedStreamer: Świetnie dobrane zdjęcie :)
» 8 marca 2020, 21:06 #2
krzysiek1239: To samo miałem napisać. Łysy niech się chowa 😄
» 8 marca 2020, 21:19 #1