Oceny pomeczowe: Club Brugge - Manchester United 1:1

» 20 lutego 2020, 21:44 - Autor: matheo - źródło: MEN
Manchester United nie rozstrzygnął kwestii awansu do 1/8 finału Ligi Europy w pierwszym starciu z Club Brugge (1:1). Jak występ Czerwonych Diabłów w Belgii ocenili dziennikarze Manchester Evening News i użytkownicy DevilPage.pl?
» Manchester United zremisował 1:1 z Club Brugge w pierwszym meczu 1/16 finału Ligi Europy
Sergio RomeroSergio Romero
Popełnił błąd, co jest rzadkością w jego wypadku. Za wcześnie wyszedł do piłki i został przelobowany. W drugiej połowie zanotował przyzwoitą interwencję.
MEN: 5/10 DevilPage.pl: 4.3

Victor LindelöfVictor Lindelöf
Zapobiegł szybkiej bramce dla gospodarzy na początku. Brakowało mu meczowego rytmu na tle żywiołowych graczy ofensywnych Club Brugge.
MEN: 5/10 DevilPage.pl: 5.22

Harry MaguireHarry Maguire
Nie jest szybki, co wykorzystywali gospodarze. Czasami zawodziło go czytanie gry.
MEN: 5/10 DevilPage.pl: 5.98

Luke ShawLuke Shaw
Znów wyglądał zdecydowanie lepiej w ustawieniu z trzema środkowymi obrońcami, niż w roli bocznego obrońcy. Najlepszy z defensorów United w Brugii.
MEN: 7/10 DevilPage.pl: 6.12

Diogo DalotDiogo Dalot
Nie zrobił wrażenia na prawej stronie i praktycznie nic nie zaoferował. Dalot w ataku był dużo słabszy niż Aaron Wan-Bissaka w ofensywie w tym tygodniu.
MEN: 4/10 DevilPage.pl: 4.34

Brandon WilliamsBrandon Williams
Jego pewność siebie gdzieś uleciała w pierwszej połowie, ale grał dalej. Zmarnował niezłą szansę, bo mógł dać prowadzenie United na 2:1.
MEN: 4/10 DevilPage.pl: 4.56

Andreas PereiraAndreas Pereira
Zmusił do interwencji Simona Mignoleta, ale nietypowe ustawienie za Martialem trochę zamieszało mu w głowie. W drugiej połowie męczył się.
MEN: 4/10 DevilPage.pl: 2.53

Nemanja MatićNemanja Matić
Czasami przytłoczony przez żywiołowe ataki rywali. W wymagających warunkach trzymał jednak dyscyplinę. Ani nie zachwycił, ani nie rozczarował.
MEN: 5/10 DevilPage.pl: 5

Juan MataJuan Mata
Niemal anonimowy w pierwszej połowie w ofensywnej trójce. Tak naprawdę w ogóle się nie rozpędził.
MEN: 4/10 DevilPage.pl: 5.12

Jesse LingardJesse Lingard
Zrobił niewiele przez cały wieczór i aż dziwne, że na żadnym etapie meczu nie został zmieniony przez Bruno Fernandesa.
MEN: 4/10 DevilPage.pl: 2.25

Anthony MartialAnthony Martial
Przechwycił piłkę i wspaniale doprowadził do remisu, ratując United w pierwszej połowie. Trafił też w słupek. Jego zejście z boiska było zaskoczeniem.
MEN: 7/10 DevilPage.pl: 6.72

Zmiennicy:
Odion IghaloOdion Ighalo (za Martiala 67’)
Mało zdecydowania.
MEN: 4/10 DevilPage.pl: 5.36

FredFred (za Pereirę 71’)
Wniósł zamysł do ataków Manchesteru United.
MEN: 6/10 DevilPage.pl: 6.28

Bruno FernandesBruno Fernandes (za Dalota 81’)
Natychmiastowo poprawił grę zespołu.
MEN: 6/10 DevilPage.pl: 7.48

Lindelöf: Momentami pokazaliśmy, na co nas stać
Solskjaer: Wolę wynik 1:1 od bezbramkowego remisu

Komentarze (14)

Fenek: Pod koniec meczu to już nawet zapomniałem, że lingard wciąż się po boisku pałęta.
» 21 lutego 2020, 07:35 #14
SzarimMusty: Romero 4 - jedna dobra interwencja i 3 bardzo agresywne wyjścia z bramki. Jeden taki błąd kosztował nas bramkę.

Lindelof 4 - nie wie jak grać na 3 obrońców, kilka błędów które musiał naprawiać Shaw. Tak w ogóle dlaczego z tej trójki najczęściej to Shaw był tym ostatnim obrońcą który czyści? Rozegranie? Ślamazarne.

Maguire 4 - ctr+c i ctr+v co Lindelof. Obaj mocno nieporadni w defensywie przez co Bruge miało sporo dobrych okazji.

Shaw 6 - naprawił z 4/5 błędów swoich partnerów, jednak Dennis dawał i Anglikowi w kość.

Dalot 1 - tragiczny mecz, do zapomnienia.

Williams 1 - jw

Pereira 3 - starał się i oddał groźny strzał. Poza tym jednym strzałem bezpłciowy. Niestety potwierdza moją opinię "pracuś ale talentu malutko".

Matić 3 - zbyt łatwo Belgowie przechodzili naszą drugą linię, dodatkowo to jego głupie zachowanie dało szansę na kontrę, która zakończyła się bramką. No i najgorsze w jego grze był brak chęci w rozpoczęciu rozegrania.

Mata 2 - do wejścia Bruno nieobecny.

Lingard 1 - dramatu ciąg dalszy.

Martial 6 - fajny gol i chwilę potem groźny strzał. Ruchliwy walczący ale też tradycyjnie jakąś akcję bramkową zepsuł.

Zmiennicy...

Ighalo 2 - nie stwarza okazji, powtarza problemy Martiala, tylko z tą różnicą, że Francuz potrafi czasem czymś błysnąć. Chyba problemy 9 to nie tylko kwestia zawodnika.

Fred 3 - Przywitał się straceniem piłki. Potem jeszcze dorzucić trzeba piłkę śmigającą kilka centymetrów od niego i brak reakcji. Nie wiem czemu ale to już tradycja. Po wejściu za Pereirę (ocena 1) Belgowie wyglądali lepiej niż we wcześniejszych fragmentach meczu. Po wejściu Bruno troszkę Brazylijczyk się poprawił ale to nie ustrzegło go od błędu i wywrotki.

Bruno 8 - jako jedyny atakuje piłkę, a nie czeka aż ta się do niego doturla. Każdy kontakt z piłką stwarzał zagrożenie. W 9 minut na boisku zrobił więcej niż cała drużyna MU (odliczając Martiala... bo ten jednak gola strzelił).
» 20 lutego 2020, 22:49 #13
GoForWin: MEN są ewidentnie nienormalni.
» 20 lutego 2020, 22:09 #12
trakol: Lingard ocena 4 a bruno 6 xD
» 20 lutego 2020, 21:58 #11
Magik1990MU: Bruno z ławki wchodził, dlatego inne kryteria. Powinien mieć jednak co najmniej 7. Natomiast 4 dla Lingarda to żart.
» 20 lutego 2020, 21:59 #10
adrimag: masakra co za piach, dalej nie widać żadnej poprawy gry, brak pomysłów w ofensywie. Ja juz nie wierzę w Ole. Jakie macie odczucia? Powinniśmy zmienić trenera po sezonie czy dać kolejny rok i nadal czekać?
» 20 lutego 2020, 21:55 #9
Magik1990MU: ... ....
» 20 lutego 2020, 21:58 #8
Blau: Jakie mam odczucia? Przez 3/4 meczu grał Lingard i Pereria.. Po tym jak wszedł Bruno z Fredem to gra wyglądała o niebo lepiej. (Portugalczyk wszedł na ostatnie 10 minut)

Po tym jak wygraliśmy w poniedziałek 2-0 z Chelsea to jeszcze wierzyłeś w Ole czy już nie?
» 20 lutego 2020, 21:59 #7
cycu95: na Twoim miejscu wstrzymałbym się ze "zwalnianiem" Ole , ten mecz nie jest żadnym wyznacznikiem , mamy trudny kalendarz , rotacje są konieczne . W LE trzeba być skutecznym , stylu oczekujmy w PL , a ten moim zdaniem przyjdzie z czasem
» 20 lutego 2020, 22:51 #6
LTMek: Co z tego, ze cisniemy Chelsea czy Spurs, jak umoczymy z ogórkami... ;)
Po zagorzalej dyskusji z Raiola czym miało być wystawienie lingarda? Buziakiem w tłustą pupcię na ocieplenie stosunków?
» 20 lutego 2020, 23:15 #5
smutny87: Gramy 7 meczy w 21 dni i jeśli nie rozumiesz, że nie można grać tym samym składem i dlaczego właśnie w tym meczu wyszedł skład słabszy to już tej gry nie zrozumiesz a te pomysły z całowaniem męskich pupci zostaw sobie na wieczór z kolegami a nie pisz tutaj.
» 21 lutego 2020, 05:21 #4
CeTe: Nie kumam zrotowalismy składem bo mamy napięty terminarz. Wynik 1-1 nie jest zły bo następny mecz mamy u siebie. Ja rozumiem że to nie był Real Madryt ale póki trafiamy na takie drużyny to trzeba trochę odpuścić. Nie widzisz wizji Ole? Przecież wejście Freda i Bruno całkowicie odmieniło grę.
» 21 lutego 2020, 05:42 #3
awe: Blau a mecz z Chelsea oprocz wyniku to jakis dobry byl ? Bo widze, ze jest jak jest wynik to terzba szybko sie tym jarac i robic z tego mocny argument, szkoda ze tych dobrych wynikow jest dwa razy mniej niz tych dobrych, ale czym trzeba zyc co nie ?
» 21 lutego 2020, 17:22 #2
smutny87: Teraz złap oddech policz do dziesięciu i napisz po polsku bo tego nie da się czytać.
» 21 lutego 2020, 19:20 #1