Statystyki: Liverpool vs Manchester United 2:0

» 19 stycznia 2020, 19:32 - Autor: matheo - źródło: Sky Sports
Manchester United przegrał z Liverpoolem 0:2 (0:1) w 23. kolejce Premier League. Czerwone Diabły nie przerwały więc serii The Reds, którzy są niepokonani w angielskiej ekstraklasie w sezonie 2019/2020.
» Manchester United przegrał z Liverpoolem 0:2 (0:1) w 23. kolejce Premier League
Bramki dla Liverpoolu w niedzielne popołudnie zdobyli Virgil van Dijk i Mohamed Salah.

Czerwone Diabły miały swoje szanse na Anfield, ale dobrych sytuacji podbramkowych nie wykorzystali Andreas Pereira i Anthony Martial.

Oto najważniejsze statystyki niedzielnego spotkania.

LIVERPOOL FC – MANCHESTER UNITED 2:0 (1:0)
Posiadanie piłki: 53,3% – 46,7%
Strzały łącznie: 16 – 9
Strzały celne: 5 – 4
Strzały niecelne: 6 – 4
Strzały zablokowane: 6 – 4
Celność podań: 78,8% – 79%
Rzuty rożne: 11 – 5