Oceny pomeczowe: Manchester United vs Colchester 3:0

» 18 grudnia 2019, 23:19 - Autor: matheo - źródło: MEN
Manchester United pokonał Colchester United 3:0 (0:0) w ćwierćfinale Pucharu Ligi. Jak występ piłkarzy Ole Gunnara Solskjaera ocenili dziennikarze Manchester Evening News i użytkownicy DevilPage.pl? Oto oceny za środowe spotkanie.
» Manchester United pokonał Colchester United 3:0 w ćwierćfinale Pucharu Ligi
Sergio RomeroSergio Romero
Nie miał nic do roboty, dopóki nie rozgrzał go Ryan Jackson przy akcji, po której padła pierwsza bramka dla Manchesteru United.
MEN: 6/10 DevilPage.pl: 7.19

Ashley YoungAshley Young
Manchester United nie wykorzystywał bocznych obrońców często w pierwszej połowie. Young miał natomiast kilka okazji do dośrodkowania, ale zawodziło go wykończenie.
MEN: 6/10 DevilPage.pl: 6.81

Axel TuanzebeAxel Tuanzebe
Miał bardzo mało pracy przy ultradefensywnym nastawieniu Colchester United. Zszedł na początku drugiej połowy, prosto do szatni.
MEN: 6/10 DevilPage.pl: 6.93

Harry MaguireHarry Maguire
Manchester United miał każdego gracza z pola na połowie Colchester w pierwszej części. Podania Maguire’a były jednak mało zauważalne.
MEN: 6/10 DevilPage.pl: 7.56

Luke ShawLuke Shaw
Nie był wykorzystywany często w pierwszej części i dość szybko zszedł w drugiej. Kolejny występ, aby podbudować jego kondycję.
MEN: 6/10 DevilPage.pl: 6.73

Nemanja MatićNemanja Matić
Nie przyspieszał gry Manchesteru United, ale zanotował asystę po znakomitym podaniu do Marcusa Rashforda.
MEN: 6/10 DevilPage.pl: 5.88

Andreas PereiraAndreas Pereira
Najbardziej kreatywny piłkarz Manchesteru United do przerwy. Zagrywał dobre podania do swoich kolegów z głębi pola.
MEN: 7/10 DevilPage.pl: 6.31

Mason GreenwoodMason Greenwood
Nieco stłamszony w pierwszej połowie, ale po przerwie zmusił Ryana Jacksona do samobójczego trafienia dobrym dośrodkowaniem.
MEN: 6/10 DevilPage.pl: 6.63

Juan MataJuan Mata
Momentami za bardzo kombinował w pierwszej połowie. Jego występ poprawił się wraz z lepszą grą całego zespołu. Miał swój wkład w bramkę Martiala.
MEN: 6/10 DevilPage.pl: 6

Marcus RashfordMarcus Rashford
Zmarnował doskonałą szansę przed przerwą, ale pozbierał się i strzelił gola. Dorzucił do tego asystę.
MEN: 8/10 DevilPage.pl: 7.63

Anthony MartialAnthony Martial
Osamotniony w pierwszej połowie i nadal nie przekonuje jako wysunięty napastnik. W drugiej połowie wpisał się na listę strzelców i rozstrzygnął losy meczu.
MEN: 7/10 DevilPage.pl: 6.38