Statystyki: Manchester United vs Colchester United 3:0

» 18 grudnia 2019, 22:57 - Autor: matheo - źródło: Sky Sports
Manchester United pokonał Colchester United 3:0 (0:0) na Old Trafford i pewnie zameldował się w półfinale Pucharu Ligi, gdzie zmierzą się z Manchesterem City.
» Manchester United pokonał Colchester United 3:0 w ćwierćfinale Pucharu Ligi
Gracze Colchester United przyjechali do Manchesteru z zamiarem bezbramkowego remisu. Plan udało się zrealizować w pierwszej połowie, kiedy to desperacko broni dostępu do własnej bramki całym zespołem. Posiadanie piłki Czerwonych Diabłów momentami przekraczało 80%.

Po przerwie gracze Ole Gunnara Solskjaera znaleźli wreszcie drogę do bramki gości. Najpierw do siatki trafił Marcus Rashford, później samobójcze trafienie dołożył Ryan Jackson, a wynik meczu ustalił Anthony Martial.

Oto najważniejsze statystyki środowego meczu.

MANCHESTER UNITED – COLCHESTER UNITED 3:0 (0:0)
Posiadanie piłki: 73,8% – 26,3%
Strzały łącznie: 26 – 5
Strzały celne: 6 – 2
Strzały niecelne: 10 – 3
Strzały zablokowane: 10 – 0
Celność podań: 91,6% – 77,7%
Rzuty rożne: 7 – 2