Najlepszy dorobek bramkowy Rashforda w United

» 18 grudnia 2019, 22:31 - Autor: Rio5fan - źródło: twitter.com
Marcus Rashford wpisał się na listę strzelców w 51. minucie środowej rywalizacji Manchesteru United z Colchester United w ramach ćwierćfinału Pucharu Ligi Angielskiej.
» Marcus Rashford jest wiodącą postacią Manchesteru United w sezonie 2019/2020
Reprezentant Anglii ma już w dorobku czternaście trafień w koszulce Czerwonych Diabłów we wszystkich rozgrywkach. Jest to najlepszy dorobek Rashforda w pojedynczym sezonie w United.

W dwóch poprzednich kampaniach 22-latek uzbierał po trzynaście goli. W aktualnym sezonie Rashford dziesięciokrotnie pokonywał bramkarzy rywali w Premier League, dorzucił jedną bramkę w Lidze Europy oraz trzy gole w Carabao Cup.

Biorąc pod uwagę tylko Premier League, wychowanek Manchesteru United znalazł się na liście strzelców w ośmiu z siedemnastu występów. Anglik raz mógł pochwalić się dwoma trafieniami w jednym meczu.

Składy: Manchester United vs Colchester United. Ćwierćfinał Pucharu Ligi
Manchester United - Colchester 3:0. Czerwone Diabły meldują się w 1/2 finału Pucharu Ligi