toporminator: Piłkarz młody i z potencjałem, czyli pasuje do wizji Ole. Tylko czy będzie chciał dla nas grać?
Oczywiście sportowo takie kluby jak Barca czy Liverpool są od nas o wiele wyżej, tyle że jest to równoznaczne z mniejszą ilością minut na boisku niż w MU.
Moim zdaniem transfer do United to dla takiego chłopaka dobra opcja, przecież nikt nie powiedział że będzie musiał grać na OT do końca kariery...
Problem jest tylko jeden - to niemiec. Pierwszeństwo na Bayern, do tego bawarczycy potrzebują świeżej krwi w drużynie. Myślę że jak już opuści Bayer to na rzecz ekipy Lewego.