Oceny pomeczowe: Manchester United vs Aston Villa

» 1 grudnia 2019, 22:01 - Autor: Bart - źródło: MEN, DevilPage.pl
Manchester United odnotował przed swoimi fanami kolejny występ do zapomnienia. Po remisie 2:2 z Aston Villą Czerwone Diabły nadal pozostają na 9. pozycji w Premier League. Sprawdź, jakie oceny otrzymali gracze Solskjaera za niedzielny mecz.
» Wyniki Solskjaera nie świadczą dobrze o sytuacji w klubie
David de GeaDavid de Gea
Bezradny przy fantastycznym strzale Grealisha i woleju Tyrone'a Mingsa.
MEN: 5 DevilPage.pl: 5.2

Brandon WilliamsBrandon Williams
Był przytłoczony dominacją Villi i nie potrafił nabrać tempa w grze. Ukarany kartką. Nie upilnował Mingsa przy drugim golu.
MEN: 4 DevilPage.pl: 4.14

Victor LindelöfVictor Lindelöf
Szczęśliwie nadaj jest wybierany jako pierwszy wybór obok Maguire'a. Niedokładny i słaby w pierwszej połowie. Uratował występ celną główką i bramką.
MEN: 5 DevilPage.pl: 5.72

Harry MaguireHarry Maguire
Ukarany w początkowej fazie meczu i potem był stonowany. Czy Anglika czeka stagnacja?
MEN: 5 DevilPage.pl: 4.42

Aaron Wan-BissakaAaron Wan-Bissaka
Zrobił bardzo mało w każdej strefie boiska. W pierwszej połowie wyglądał niezdarnie w ofensywie. Bardziej odważny po przerwie.
MEN: 6 DevilPage.pl: 4.63

Andreas PereiraAndreas Pereira
Jego gra trąciła amatorszczyzną. Próbował wyprowadzić Grealisha z równowagi faulem, po czym przepuścił go i dopuścił do strzelenia bramki. Jedyny plus to piękne dośrodkowanie przy golu na 1:1.
MEN: 3 DevilPage.pl: 3.07

FredFred
Podjął szybką i dobrą decyzje przy rożnym przed zdobyciem gola. Nie zgrywał się jednak z Pereirą.
MEN: 5 DevilPage.pl: 4.14

Juan MataJuan Mata
Nieefektywny w swojej grze.Fani United z zazdrością patrzyli na "10" w zespole Aston Villi, który jest Grealish. Pierwszy do zmiany.
MEN: 4 DevilPage.pl: 2.88

Daniel JamesDaniel James
Przebłyski dobrej gry. Jego gra pogarsza się niestety wraz ze słabą grą drużyny.
MEN: 6 DevilPage.pl: 4.35

Marcus RashfordMarcus Rashford
Gdyby zachował spokój przy bezbramkowym remisie, Untied prawdopodobnie wyszli by na prowadzenie. Szczęśliwie wbił gola na 1:1.
MEN: 5 DevilPage.pl: 5.4

Anthony MartialAnthony Martial
Momentami anonimowy. Oddał kilka strzałów na bramkę Heatona. Po przerwie podkręcił nieco tempo. Okresami uśpiony.
MEN: 5 DevilPage.pl: 4.07