Souness: Na miejscu Solskjaera martwiłoby mnie te 70 minut

» 25 listopada 2019, 12:13 - Autor: matheo - źródło: Sky Sports
Graeme Souness uważa, że Ole Gunnar Solskjaer nie może być zadowolony z postawy piłkarzy Manchesteru United w meczu z Sheffield United. Szalone spotkanie na Bramall Lane zakończyło się remisem 3:3.
» Ole Gunnar Solskjaer nie może być do końca zadowolony z postawy swoich piłkarzy w meczu z Sheffield United
Czerwone Diabły przegrywały z Szablami już 0:2. Później zawodnicy Solskjaer strzeli rywalom trzy bramki w odstępie niespełna dziesięciu minut. Strata gola w końcówce sprawiła, że do Manchesteru wrócili z 1 punktem.

– Nie jestem przekonany, jak można mówić, że zasłużyli na zwycięstwo. Nie wiem jakie plusy dostrzeże Ole Gunnar Solskjaer. Bardziej martwiłoby mnie pierwsze 70 minut, kiedy nie dojechali na ten mecz, niż ostatnie 20 – mówi Souness na antenie Sky Sports News.

– Przez większość czasu, kiedy przegrywali 0:2, nie potrafili wrócić do gry. Przyjechali jak zespół arogantów i myśleli, że wychodząc na boisko zgarną komplet punktów – dodaje Szkot.

Neville: Ofensywna trójka Manchesteru United była fatalna
Radio Cope: Piłkarze United zawiedzeni postawą Pogby

Komentarze (6)

czarli168: W pierwszej połowie tylko jeden niegroźny strzał Martiala i nic więcej. Piłkarze Sheffield lepiej ustawieni, bardziej agresywni i szybsi. Skuteczniejsza drużyna po 70 minutach zamknęłaby mecz 5,6 golami. Sheffield odpuściło bo myśleli, że już wygrali. Tylko dzięki temu była szansa powalczyć. Maguire i Wan-Bissaka grają coraz gorzej, nie będę się znęcał nad pomocnikami bo jaki koń jest każdy widzi. Wracając do prawego obrońcy; nie pamiętam żeby ograł kogokolwiek w ofensywie czy dobrze dośrodkował, choć ustawienie 3-5-2 powinno sprzyjać takim okazjom. Boi się zaryzykować, nie biega jak Williams, słabo to wygląda. Punkty uciekają na jesień jak w zeszłym sezonie. Na miejscu Solskjaer'a też bym się martwił. Mourinho pożegnał się przed świętami a on może skończyć jeszcze szybciej swoją przygodę. Nie widać progresu ani stylu, fatalnie się to ogląda.
» 25 listopada 2019, 23:01 #6
toughRoy: Kadra klubu glazerow jest na poziomie srodka tabeli. Maguire to nie Van Dijk. Bissaka to przecinak bez dryblingu i dosrodkowania. Trzeba bylo zostawic Darmiana- taki sam byl z niego byl pozytek w ataku.
Klub od czasu odejscia Gila wraz z SAF-em jest tragicznie zarzadzany. Ratcliffe ostatnio trafnie podsumowal edzia. Ciekaw jestem kiedy i kto pierwszy zgriluje woodwardzika. Kibice piknikowce czy glazerowie? Z wspanialego klubu pozostala tylko historia i nie zanosi sie na odrpdzenie. Liverpool i City sa lata swietlne przed... Totki oraz Chelsea maja mocniejsze kadry, sa odpowiednio zarzadzane. Kolejne 200- 300 mln na transfery nie daja najmniejszej gwarancji ukonczenia sezonu w top 4. Ciekaw jestem co zrobia wlasciciele.
Otchlan przecietnosci wciagnela klub...
» 26 listopada 2019, 09:39 #5
Czarny82r: Mnie bardziej martwi to że grają bardzo nierówno. Są mecze jak z Brighton gdzie mogliśmy nastukać 6-7 goli a są takie mecze jak wczoraj z Sheffield United gdzie to przeciwnik mógł tyle wbić.
» 25 listopada 2019, 15:59 #4
Fenek: To my wyglądamy jak beniaminek.
» 25 listopada 2019, 15:13 #3
Pawlo: Nie trzeba być Einsteinem futbolu, aby stwierdzić, że środek był dziurawy, a bardziej go w ogóle nie było w postaci takich tuzów jak Perreira i Fred. Przy takim czymś to i Van Dijk za 50 razem popełniłby błąd i doprowadził do straty bramki.
» 25 listopada 2019, 13:30 #2
MiSt: Przecież Ole jest zły i zawiedziony. Pytanie czy piłkarze myślą tak samo.
» 25 listopada 2019, 12:38 #1