U-18: Podział punktów w spotkaniu z Wolverhampton

» 2 listopada 2019, 14:26 - Autor: Rio5fan - źródło: DevilPage.pl
Sobotnie spotkanie Manchesteru United z Wolverhampton w ramach Premier League do lat 18 zakończyło się remisem 1:1. Na listę strzelców po stronie United wpisał się Charlie McCann.
» Czerwone Diabły zdobyły jeden punkt w konfrontacji z Wolverhampton
Czerwone Diabły przystąpiły do tej konfrontacji z tylko jednym zwycięstwem w ostatnich pięciu kolejkach ligowych. Ekipa Wilków miała za sobą dwie porażki z rzędu.

To goście zdołali jako pierwsi wyjść na prowadzenie. Stojącego w bramce United Ondreja Mastnego w 26. minucie pokonał Luke Cundle. Asystę przy tym trafieniu na swoim koncie zapisał Jed Abbey.

Podopieczni Neila Ryana zdołali doprowadzić do wyrównania po zmianie stron. W 53. minucie sędzia podyktował rzut karny, który na gola zamienił Charlie McCann.

Do końcowego gwizdka wynik nie uległ już zmianie i oba zespoły musiały zadowolić się podziałem punktów. Kolejnym ligowym rywalem Manchesteru United będzie Manchester City. Ten mecz zaplanowano na dziewiątego listopada.