Partizan - Man Utd 0:1. Reakcje piłkarzy w social media

» 25 października 2019, 04:30 - Autor: matheo - źródło: instagram.com
Manchester United w meczu z Partizanem Belgrad (1:0) w Lidze Europy przełamał fatalną serię spotkań bez zwycięstwa na wyjazdach. Po końcowym gwizdku kilku piłkarzy Czerwonych Diabłów podzieliło się swoimi spostrzeżeniami w mediach społecznościowych.
» Harry Maguire w meczu z Partizanem pełnił rolę kapitana Manchesteru United
Gola na wagę trzech punktów zdobył Anthony Martial. Francuz w pierwszej połowie pewnie wykorzystał rzut karny podyktowany za faul na Brandonie Williamsie.

– Nie był to nasz najlepszy występ, ale mamy 3 punkty. Cieszę się, że zagrałem 60 minut po dwóch miesiącach przerwy i strzeliłem gola. Dziękuję fanom, którzy przyjechali nas dopingować – napisał Martial.

Brandon Williams mecz skomentował krótko: – Zawsze dobrze jest wybiec na boisko. Ważne trzy punkty.

Po raz pierwszy w roli kapitana Manchesteru United w spotkaniu z Partizanem wystąpił Harry Maguire. Anglik jest zadowolony z korzystnego wyniku i nowej funkcji. – To był zaszczyt, że mogłem poprowadzić dziś chłopaków. Jeszcze ważniejsze jest ważne wyjazdowe zwycięstwo i czyste konto – stwierdził Maguire.

Jesse Lingard napisał: – Wspaniale jest wrócić na boisko z zespołem. Jeszcze ważniejsze są dobre 3 punkty i wyjazdowe zwycięstwo! Gratulacje dla Jamesa Garnera za pełny debiut! Świetnie widzieć w składzie kolejnego wychowanka akademii! Dziękuję wszystkim kibicom, którzy przyjechali nas dopingować. Wasz doping dużo dla nas znaczy.

Manchester United kolejne spotkanie rozegra już w najbliższą niedzielę. Rywalem Czerwonych Diabłów będzie Norwich City (17:30).