Reprezentacje: Szalony mecz Anglików, debiut O’Hary

» 11 września 2019, 09:31 - Autor: matheo - źródło: DevilPage.pl
Anglia pokonała Kosowo 5:3 (5:1) w meczu eliminacji mistrzostw Europy 2020. W szalonym spotkaniu na St Mary’s Stadium wzięło udział dwóch piłkarzy Manchesteru United – Harry Maguire i Marcus Rashford.
» Kibice w meczu Anglia - Kosowo zobaczyli osiem bramek na St Mary's Stadium
Maguire przebywał na placu gry od pierwszej do ostatniej minuty. Rashford wszedł na boisko dopiero na pięć minut przed końcem spotkania. W tym czasie zanotował jeden dobry strzał na bramkę Arijaneta Murica.

Anglicy mecz z Kosowem zaczęli fatalnie, bo już w pierwszej minucie stracili bramkę. Przed przerwą odpowiedzieli jednak pięcioma golami – raz trafił Raheem Sterling, raz Harry Kane, dwa razy Jadon Sancho, a gola samobójczego zanotował Mergim Vojvoda.

Po zmianie stron reprezentacja Kosowa szybko zdobyła dwie bramki, w tym jedną z rzutu karnego, który sprokurował Harry Maguire. W 65. minucie jedenastkę dla Anglików zmarnował natomiast Harry Kane.

Ze zwycięstwa w meczu z Luksemburgiem (3:1) mógł cieszyć się Nemanja Matić. Serb pojawił się na boisku w 79. minucie.

Seniorski debiut w reprezentacji Irlandii zanotował bramkarz Manchesteru United Kieran O’Hara. Wypożyczony do Burton Albion golkiper pojawił się w bramce Irlandczyków w towarzyskim meczu z Bułgarią (3:1) na kwadrans przed końcem regulaminowego czasu gry.

EFL Trophy: Potwierdzono datę spotkania z Lincoln City
Manchester United nie obniży kwoty odstępnego za Pogbę

Komentarze (8)

awe: Paka jeszcze lepsza w tej reprezentacji ;)
a z pilarzy United, to chyba nikt nie moze sie pochwalic gra dla kraju
» 11 września 2019, 17:03 #8
Czarny82r: Komentarz zedytowany przez usera dnia 11.09.2019 11:39

W pewnym momencie u bukmachera na żywo można było obstawić +/-10,5 gola. Taki hokej w piłce nożnej.
» 11 września 2019, 11:38 #7
Olo: To chyba tyle w kontekście rywalizacji w reprze Rashford-Sancho...
» 11 września 2019, 09:43 #6
smutny87: tak to koniec,napisz żeby go już nie powoływali
» 11 września 2019, 10:13 #5
siara93: Komentarz zedytowany przez usera dnia 11.09.2019 12:38

Na prawde myślałeś, że Rash ma jakies szanse z Sancho? :D Ludzie obudźcie się, Rash to nie zawodnik o potencjale Sterlinga, Sancho, Kane, Mbappe itd. Z Marcusa co najwyżej bedzie gracz poziomu Vardyego, chociaz ta jego pozycja obecnie jest tak bezplciowa, ze juz nie wiadomo w ktorym on zmierza kierunku(ST czy LW/RW?). W takim średniaku jakim obecnie jest MU wiadomo, ze Rash stanowi główną siłe, jednak jakby to byl MU z mistrzowskimi aspiracjami, grajacy na poziomie Liv/City to Marcus co najwyzej bylby rezerwowym. Nie mam uprzeden do chlopa, nie pałam do niego nienawiścia, poprostu pisze jak jest i co widze, na jego usprawiedliwienie mozna dodac, iż niestety byly trener jego rozowojowi nie sprzyjal(Mou niestety pokrzyzowal mu kariere) - za LVG mam wrazenie ze wyroslby na klasowa 9tke.
» 11 września 2019, 12:37 #4
adamII: gdyby chodzilo tylko o statnie zdanie @siara to zaplusowalbym, a tak to nie skreslam rasha, on ma 21 lat! wszystko zalezy od niego, ok w tym sezonie nie podobal mi sie zaden jego mecz (nawet 4-0 z chelsea - pilka mu odskakiwala caly czas i mial same niecelne krotkie podania) ale to tlyko 4 mecze. Na pewno ciezko mu sie przystosowa do tego ze caly ciezar spoczywa praktycznie tylko na nim. 21 lat.. ale im wiecej bedzie gral tym bardziej stanie sie wyluzowany ( przynajmniej taka mam nadzieje).
Najwazniejsze w tym wszystkim jest to ze irytuja mnie te ludzki na forum, ktore skreslaja zawodnikow po paru meczach a pozniej po dobrych meczach siedza cicho.
» 12 września 2019, 01:41 #3
siara93: @adamil: ja nie oceniam Rasha po 4 meczach, oceniam przebieg jego calej dotychczasowej kariery i to co prezentuje na przestrzeni tych wszystkich sezonow. Za czasow LVG widzialem w nim potencjal na drugiego Pippo Inzaghiego, jednak Mou zachcialo się robić z niego LW, RW, drugi Cr7 itd. Dla mnie on zawsze byl 9tka, niestety zamiast specjalizowac się w tej pozycji byl rzucany na rozne pozycje i faktycznie moze grac zarowno na LW na ST i pewnie na RW, ale na srednim poziomie.
» 13 września 2019, 22:30 #2
RoniBarca: Cristiano show! brawo
» 11 września 2019, 09:34 #1