McTominay: Nigdy nie można skreślać Manchesteru United

» 10 kwietnia 2019, 23:59 - Autor: matheo - źródło: BT Sport
Scott McTominay twierdzi, że Manchester United na początku meczu z Barceloną okazał przeciwnikom za dużo respektu i został za to ukarany.
» Scott McTominay należał do najlepszych piłkarzy Manchesteru United w meczu z Barceloną
Czerwone Diabły przegrały z mistrzami Hiszpanii 0:1 i nie będą w dobrej sytuacji przed rewanżem na Camp Nou, który odbędzie się już 16 kwietnia.

– W pierwszych 10 minutach okazaliśmy im za dużo szacunku. Później przystosowaliśmy się do tego starcia i wyglądaliśmy na lepszy zespół. To był na pewno ciekawy mecz do oglądania w telewizji – mówi McTominay na antenie BT Sport.

– Barcelona to klasa światowa, trudno im zabrać piłkę. Nie jest też łatwo założyć szaleńczy pressing.

– Musimy robić więcej przed bramką rywala, strzelać więcej goli. Przed nami wielki rewanż. Mamy dopiero pierwszą połowę tego dwumeczu. Jesteśmy Manchesterem United i nigdy nie można nas skreślać – dodaje McTominay.