Prywatność na
DevilPage.pl

W serwisach DevilPage.pl korzystamy z plików cookies, aby zapewnić Wam wygodę i komfort użytkowania stron. Cookies wykorzystywane są m.in. do personalizacji reklam. Szczegółowe informacje na temat plików cookies znajdziesz w dziale Polityka Cookies. Korzystając z serwisu akceptujesz także postanowienia naszego Regulaminu.

Akceptuję pliki Cookies i Regulamin

Składy: Manchester United vs Paris Saint-Germain

» 12 lutego 2019, 19:54 - Autor: aruna12 - Źródło: Twitter.com
Poznaliśmy wyjściowe jedenastki, jakie wystawili menadżerowie Ole Gunnar Solskjær i Thomas Tuchel na wtorkowe spotkanie Champions League pomiędzy Manchesterem United a Paris Saint-Germain. Czy Czerwone Diabły zdołają pokonać mistrzów Francji? Początek pojedynku na Old Trafford o godzinie 21:00!
Składy: Manchester United vs Paris Saint-Germain
» Znamy składy na mecz z PSG

Man Utd vs PSG: Relacja na Żywo



Manchester United: De Gea - Young, Lindelöf, Bailly, Shaw, Matić, Herrera, Pogba, Lingard, Martial, Rashford

Rezerwa: Romero, Jones, Dalot, Fred, Mata, Sánchez, Lukaku

Paris Saint-Germain: Buffon - Kehrer, Silva, Kimpembe, Bernat, Marquinhos, Verratti, Alves, Draxler, Di María, Mbappé

Rezerwa: Areola, Kurzawa, Dagba, Paredes, Nkunku, Choupo-Moting, Diaby

« Poprzedni news
Nasser Al-Khelaifi uczcił pamięć Dzieciaków Busby'ego
Następny news »
Manchester United – Paris Saint-Germain 0:2. Zimny prysznic w Teatrze Marzeń

Najchętniej komentowane


Możliwość komentowania tego newsa jest już niemożliwa, z powodu upłynięcia 7 dni od czasu jego dodania.

Komentarze (630)


robertbham: Dobre jak pokazują jak frajer Alves dośrodkowuje ile zepsutych. Niech popatrzą na younga ten to dopiero jest mistrz wrzutek. Jeden z najgorszych jakich widziałem.
» 12 lutego 2019, 23:10 #629
RaLiPO: Komentarz zedytowany przez usera dnia 12.02.2019 23:06

Został nam jescze mecz u nich. Nie ma pogby, ale za to jest sportowa złość. Jezlei uda nam sie ja dobrze ukomulowac, moze cos im zagrozimy. Nie mozna sie poddawać, bo raz nie wyszlo. Oni to PSG i graja u siebie, a my to Manchester United i bedziemy sie starac do konca. Pisanie, ze mecz w Paryżu to tylko formalność...Jak ma niby to zmotywować piłkarzy, jak nawet kibice w ich nie wierzą
» 12 lutego 2019, 23:05 #628
Veracruz: To nie wina piłkarzy nie wina trenera to wszystko wina sędziego...... szkoda, że on musiał sedziowac.
» 12 lutego 2019, 23:04 #627
robertbham: Najgorszy z tego wszystkiego to ten pierd... małpiszon Alves. Nie mogę patrzeć na tego zięba. Tak spierdzielic mecz. Ludzie martwili się że będą mówili wszyscy ze jak wygramy to będzie że PSG osłabione itd., a teraz to będą się śmiać że tak osłabieni z nędzną ławką nas rozjeżdżają. I do tego jeszcze ten pogba.
Alexis to jest parodia naprawde, to jest najważniejszy transfer latem - pozbycie się zbędnego balastu.
» 12 lutego 2019, 23:02 #626
Sideswipe: Sędzia jest kretynem, okręgówka to jego poziom. Szkoda, że dają się prowokować takiej parówie jak alvesowi, jemu wlasnie o to chodzi, no ale coz. Brak doswiadczenia robi swoje, na rewanz jakoś bym się nie nastawiał. Liczę chociaż na walkę. Nie ma co płakać. Szczerze mówiąc spodziewałem się tego i to pompowanie balonika mnie trochę śmieszyło, ale w sumie gówno was to obchodzi. Wiele bym dał, żebym nie musiał oglądać sancheza już na boisku w koszulce Diabłów. Tyle wylewania żali, dobranoc.
» 12 lutego 2019, 23:01 #625
JasnaLiryka: Nie tak miało być... kontra i stały fragment. Oto co trzeba poprawić. I to widać już nie tylko dlatego, że dziś przegraliśmy. To już jest słaby element gry od dawien dawna.
Niestety. LM jest już przegrana. Trzeba się skupić na PL :)
Mówi się trudno, wszyscy tu wierzyliśmy do końca bo jesteśmy natchnieni dzięki Ole. Natomiast tak na "trzeźwo" uderzmy się w pierś wszyscy i w głębi pogódźmy się, że nie mogliśmy oczekiwać non stop wygranych. W tym meczu Nasz Menago doświadczył cierpkiej lekcji ... z resztą jak cała drużna. Natomiast wiemy doskonale, że to nie jest jeszcze to. Jest już znacząco lepiej i dlatego uważam ,że lepiej teraz skupiać się nie tylko na następnym meczu jako spotkaniu ale również jako drodze do zakwalifikowania się do tego turnieju w następnych rozgrywkach ;)
» 12 lutego 2019, 22:58 #624
Amycus: Haha Shaw odgryzł się Alvesowi aż się Ole uśmiał pod nosem :)
» 12 lutego 2019, 22:58 #623
Sideswipe: o czym mowa? Nie widziałem bo już wyłączyłem przyznaję.
» 12 lutego 2019, 23:06 #622
Vamp: Brawo pogba, postawił kropkę nad i :) motm hahaha. Niech wraca z formą na ogórki :d
» 12 lutego 2019, 22:57 #621
hasvp: Walczył o piłkę jak na gracza United przystało, a że sędzia poziomem przebił turka, to inna sprawa. Kimpembe powinien w pierwszej połowie wylecieć z boiska, a sędzia robił wszystko byleby mu nie pokazać kolejnej żółtej
» 12 lutego 2019, 23:09 #620
rvn10: Koniec. Pozostaje skupić się na PL i pucharze Anglii i jazda.
» 12 lutego 2019, 22:57 #619
joyrider: Piłkarze przegrywją 2-0 a kibice poddali się walkowerem.Szkoda, że po stronie United więcej turystów
» 12 lutego 2019, 22:55 #618
Bylak: Czemu zawsze w LM dostajemy niezasłużone czerwone kartki jak np. Nani ?
» 12 lutego 2019, 22:55 #617
rizx: A co niby nie było zasłużone? Może i chciał się zestawić, ale zamiast tego podniesioną nogą trafił w goleń. Cały mecz mu się zbierało, choćby ten ślizg
» 12 lutego 2019, 22:58 #616
sisinho: A to że Kimpembe pajac fauluje 10x i nic nie dostaje...
» 12 lutego 2019, 23:00 #615
artix206: Tylko, ze ta kartka dzisiaj nie miala zadnego wplywu na przebieg meczu i naszej gry. Oczywiście perspektywa rewanzu bsz Pogby jest beznadziejna.
» 12 lutego 2019, 23:00 #614
artix206: Tylko, ze ta kartka dzisiaj nie miala zadnego wplywu na przebieg meczu i naszej gry. Oczywiście perspektywa rewanzu bsz Pogby jest beznadziejna.
» 12 lutego 2019, 23:00 #613
EricKing: I bardzo dobrze, ze bez Pogby. Nasza cala gra obecnie zależy od jego formy. Wiec jak go nie będzie, trzeba opracować taktykę bez niego.
» 12 lutego 2019, 23:03 #612
karassas: Zarówno Pogby jak i Kimpembe powinni wylecieć z czerwoną już w 1 połowie także ten...
» 12 lutego 2019, 23:27 #611
w124amg: Przytrzymany jakis ten sędzia
» 12 lutego 2019, 22:55 #610
NexaT: Sędziowanie to komediodramat. Wsadźcie sobie ten VAR głęboko. Nie wiem po co to jest.
» 12 lutego 2019, 22:55 #609
wrobel1992: Najgorsze, że PSG nie gra wielkich zawodów... Nasz środek pola dziś słabiutko, a pierwsza połowa w 10, bo Martial z zerowym zaangażowaniem...a teraz Pogba-makabra:/
» 12 lutego 2019, 22:54 #608
Fenek: Co za żenada. W zasadzie i tak już odpadliśmy więc mała strata, odpocznie na PL. I tak nic dziś pogbie nie wychodziło. Gorzej, że nie ma zmieników.
» 12 lutego 2019, 22:54 #607
sisinho: Mówiłem ze ten mecz ktoś skonczy z czerwoną.
» 12 lutego 2019, 22:54 #606
rvn10: To nie sędzia na LM. Skandaliczne decyzje.
» 12 lutego 2019, 22:54 #605
Tusiu: PSG w 10 powinno juz w 40 minucie grac, a tu taki psikus, gosc jeszcze trafia brameczke... :D $$$$$
» 12 lutego 2019, 23:03 #604
Veracruz: Liga mistrzów mówi papa;((
» 12 lutego 2019, 22:53 #603
Janek: Szkoda, liczyłem, że w następnej rundzie zagramy z Chelsea.
» 12 lutego 2019, 23:02 #602
kamil2257: Jeszcze jest drugi mecz może będzie lepiej. Gorzej już nie można.
» 12 lutego 2019, 22:53 #601
Vamp: Zapewniam cię że można. MU zawsze potrafi zaskoczyć :) a ostatnie lata pokazały że jesteśmy mistrzami w przebijaniu dna za dnem
» 12 lutego 2019, 23:01 #600
vegeto65: Sędzia jest maskara
» 12 lutego 2019, 22:53 #599
stasiu669: Sędzia kpina
» 12 lutego 2019, 22:53 #598
Me89v2: 1 gol matic dramat i drugi Young z baillym dramat. Ale i tak psg lepsze a to smutne
» 12 lutego 2019, 22:52 #597
Damian54321: Ale beznadziejna sytuacja
» 12 lutego 2019, 22:52 #596
DjTED: Pogba czerwo
» 12 lutego 2019, 22:52 #595
Tomek19950307: musiały się akurat teraz macie zaplątać korzenie :/
» 12 lutego 2019, 22:51 #594
Veracruz: Sanchez powinien zostać po tym meczu zwolniony. Chlop tyle kasy bierze, a nic nie gra.
» 12 lutego 2019, 22:51 #593
FergusonHistory: sanczeza to na zbity pysk do głębokich rezerw razem z tym blogerem od siedmiu boleści!
» 12 lutego 2019, 22:51 #592
Fenek: maty to chociaż można się pozbyć a sanchez jeszcze długo będzie tu człapał za prawie 500k tygodniowo.
» 12 lutego 2019, 22:57 #591
Me89v2: Sancheza to już do ośrodka treningowego nie wpuścił. Niech go za darmo oddadzą.
» 12 lutego 2019, 22:51 #590
rizx: Przynajmniej Sir Alex w dobrej formie, jedyny pozytyw dziś
» 12 lutego 2019, 22:51 #589
Sideswipe: fajnie go widzieć uśmiechniętego, mi też się od razu uśmiech na twarzy pojawił.
» 12 lutego 2019, 22:52 #588
vegeto65: To był śmiech przez płacz bo na końcu kręcił przecząco głowa
» 12 lutego 2019, 22:56 #587
Wendinio: No. Coz Sanchez znów dostanie premie za występ. Beznadziejne wejście sancheza i maty :-(
» 12 lutego 2019, 22:50 #586
primasort: Trzeba się skupić na walce o top4,LM w tym sezonie nie była i nie jest w naszym zasięgu
» 12 lutego 2019, 22:50 #585
Amycus: Trudno, przegraliśmy. Jednak wolę taką przegraną niż tąz Sevillą. Ole i tak osiągnął dużo w krótkim czasie.
» 12 lutego 2019, 22:50 #584
EricKing: Taką czyli jaką? My nie zagroziliśmy bramce psg w tym meczu.
» 12 lutego 2019, 22:56 #583
Sideswipe: Czy Azjaci będą na tyle głupi, żeby odkupić Sanczeza?
» 12 lutego 2019, 22:50 #582
Matteusz3576: Szczerze to obie drużyny z taką gra w kolejnej rundzie polecą. Jedyny dzisiaj na poziomie Thiago Silva reszta słabo. Btw irytuje mnie ten sędzia jak gwiazda te spalone z takim spóźnionym zaplonem
» 12 lutego 2019, 22:50 #581
Assault: Nie no mimo całej sympatii do Alexisa czas sie pożegnać po sezonie
» 12 lutego 2019, 22:50 #580
rvn10: Raczej nie ma siły żeby został..
» 12 lutego 2019, 22:50 #579
eragon30971: Raczej nie ma siły żeby ktoś go wziął...
» 12 lutego 2019, 22:58 #578
rvn10: Mecz przegrany, no cóż Ole ma nad czym myśleć, ale sezon się jeszcze nie skończył i jest o co grać.
» 12 lutego 2019, 22:49 #577
medaliku22: Przeżył bym 2-0 w drugą stronę a tak to ciężko
» 12 lutego 2019, 22:48 #576
Fenek: My walczymy o TOP 4, jeszcze 2 miesiące temu raczej nikt na to nie liczył. Po prostu jeszcze daleka droga przed nami. Grunt to znaleźć ludzi którzy poprowadzą klub z głową.
» 12 lutego 2019, 22:51 #575
Blau: Najbardziej bolą te dwie asysty szczurka
» 12 lutego 2019, 22:48 #574
DjTED: Jego bolą raczki
» 12 lutego 2019, 22:51 #573
hasvp: Mnie bardziej boli fakt, że sanchez jest jak kolejny najemnik po falcao i di marii. Olę bardzo dobrze mówił, że szukając zawodników trzeba w nich szukać DNA United
» 12 lutego 2019, 22:52 #572
Assault: Mata wedke powinien dostac
» 12 lutego 2019, 22:47 #571
limak0007: herrea jak za swoich najgorszych lat...
» 12 lutego 2019, 22:47 #570
pies: Ale bryndza. Takiego dziadostwa to się nie spodziewałem.
» 12 lutego 2019, 22:47 #569
Paps: Mam wrazenie ze przy 0-2 zeszlo z nas powietrze,Przeciez bylo jeszcze 30 min i drugi mecz,a tu juz taka stypa ;/
» 12 lutego 2019, 22:47 #568
reddevill84: Szkoda slabo dzisiaj musial taki mecz przyjsc...
» 12 lutego 2019, 22:46 #567
Assault: My nawet setki nie mielismy xd
» 12 lutego 2019, 22:46 #566
artix206: Nawet 50tki
» 12 lutego 2019, 22:47 #565
vanantygaal: chyba nawet strzału w światło bramki nie było
» 12 lutego 2019, 22:48 #564
Daka: Rashford w pierwszych minutach z ostrego kąta i to by było na tyle...
» 12 lutego 2019, 22:50 #563
IMMM: Schodzi szczur, niestety mecz im wygrał. Eh. Żeby Sanchez tak grał...
» 12 lutego 2019, 22:46 #562
vegeto65: Trochę późno na Lukaku
» 12 lutego 2019, 22:46 #561
trezegram: Ale siara...
» 12 lutego 2019, 22:45 #560
dragstar8: Nie oszukujmy się ten mecz to tak naprawdę mały sprawdzian idzie nam coraz lepiej lecz jesteśmy jeszcze trochę za słabi na PSG mam nadzieję że wdrożenia ole i jakis ciekawy transfer pomoże nam walczyć jak równy z rownym z zespołami z top LM życzymy im powodzenia i darujmy sobie krytycznych komentarzy a tym krytycznym ekspertom powiem serdeczne spierdal..
» 12 lutego 2019, 22:45 #559
Veracruz: Brakuje diabłów z krwi i kości... Scholes, Ferdinand...
» 12 lutego 2019, 22:45 #558
Jedrasik: Komentarz zedytowany przez usera dnia 12.02.2019 22:47

Herrera, Rashford
» 12 lutego 2019, 22:47 #557
Veracruz: Dla Ciebie Scholes=Herrera? Pozdrawiam.
» 12 lutego 2019, 22:48 #556
Assault: Herrera ma serce ale umiejetnosci to na arsenal
» 12 lutego 2019, 22:51 #555
ReDevil07: Ten Sanchez to się nadaje do okręgówki naprawdę...
» 12 lutego 2019, 22:45 #554
dareknt: 2 skrzydłowych potrzebnych
» 12 lutego 2019, 22:44 #553
Assault: Kibice PSG czapki z głów.
» 12 lutego 2019, 22:44 #552
Sideswipe: u nas zawsze piknik, tyle było gadania jakie to piekło Di Maryji zgotujemy, a ja wiedziałem. U nas częściej słychać gwizdy kibiców na naszych zawodników. Za to na wyjazdach robią robotę.
» 12 lutego 2019, 22:47 #551
dragstar8: Jacy kibice komu chcesz się kłaniać brania łąko czapki z głów dla PSG
» 12 lutego 2019, 22:49 #550
BaltazarGabka: Ole out... ;)
» 12 lutego 2019, 22:43 #549
NexaT: Komentarz zedytowany przez usera dnia 12.02.2019 22:43

Według mnie wychodzi też tutaj brak doświadczenia, bo tak naprawdę zawodnicy, którzy pamiętają ćwierćfinały albo półfinały LM? Są obecnie tacy u nas? Matić, Young, Pogba?
» 12 lutego 2019, 22:43 #548
rizx: Mata, Alexis, Pogba, Matić, Young, De Gea - każdy z ich zdobywał dużo więcej niż pierwsza runda LM, więc nie przesadzajmy
» 12 lutego 2019, 22:45 #547
NexaT: Człowieku, ile to było lat temu? Jako zespół nie mamy w ogóle doświadczenia z LM.
Pogba w Juve grał chyba z 4 lata temu? Mata, Young, De Gea u nas, kiedy ostatnio był ćwierćfinał? W 2013 roku? Nie ośmieszaj się.
» 12 lutego 2019, 22:48 #546
jassaj: + nie jesteśmy drużyną z Ekstraklasy która duży mecz gra raz na 10 lat jak cudem wyjdzie z grupy LE. Bez przesady to jest United, klub z PL, który na codzień gra duże spotkania. Czym różni się mecz z PSG od Liverpoolu, City, Chelsea czy Arsenalu. Ci zawodnicy nawet jak nie grali w półfinale LM no to grali na Mistrzostwach Europy, Świata, Ameryki czy skąd akurat pochodzą, grają co weekend przed prawie 80 tys ludzi, więc myślę, że brak doświadczenia to najmniejszy problem, może presja na wynik i pokazanie "mocy" ale to też wątpliwe moim zdaniem. Ci chłopcy mimo, że niektórzy młodzi to już serio zaprawieni w boju
» 12 lutego 2019, 22:49 #545
IMMM: Pogba chyba już się poddał...
» 12 lutego 2019, 22:43 #544
Sancho: Aj tam, Mourinho byłby zadowolony z wyniku i powiedział coś w stylu że byliśmy lepsi, a United nie pierwszy raz przegrywa w LM
» 12 lutego 2019, 22:43 #543
Red1Devils: Próbujemy grac wrzutkami, ale bez Lukaku to nie ma sensu...
» 12 lutego 2019, 22:43 #542
EricKing: Przydał by się teraz plan B z Fellainim, co?
» 12 lutego 2019, 22:42 #541
vanantygaal: nie, nie przydałby się. Właśnie przez takie plany b mamy teraz takie braki w składzie
» 12 lutego 2019, 22:43 #540
IMMM: Braki? Tacy piłkarz są uzupełnieniem składu właśnie.
» 12 lutego 2019, 22:44 #539
EricKing: Lepszy taki plan B niż żaden, a w tym meczu nie ma żadnego.
» 12 lutego 2019, 22:44 #538
vanantygaal: tak braki. Bo taki kloc jak Mikrofon zabierał miejsce w skłądzie innym. Przez takiego kołka grającego łokciami nauczylismy się przez 5 lat, że jedyny plan b to laga do przodu. Pozbycie się jego było najlepszym transferem ostatnich 2 lat
» 12 lutego 2019, 22:46 #537
rreddevilss: Nasza pomoc nieistanieje, przez co nie istnieje również atak, obronę pominę milczeniem bo tam prawie każdy jest do wymiany, chyba że gramy i 4 miejsce, Guardiola Odrazu zrobił przebudowę a u nas sentymenty jak zawsze
» 12 lutego 2019, 22:42 #536
Veracruz: Wiadomość do UżYTKOWNIKA DJTED: 2010-2018 Psg Miliard 200 milionów Manchester Miliard 100 milionów wydane na transfery. Więc nie pisz, że PSG to taki nie ograniczony budżet A wy już tak.
» 12 lutego 2019, 22:41 #535
Blau: Fajnie, a teraz możesz już wracać na stronę swojego klubu?
» 12 lutego 2019, 22:43 #534
DjTED: 220 mln nie wydane na Neymara (bo kupił się sam) 150 mln wydane na Mbppe na zakazie. Napluli w mordy całemu światu A Fifa umywa rece
» 12 lutego 2019, 22:43 #533
DjTED: Cuda się zdarzają, ale dla nas nie będzie cudu w tym dwumeczu. Wszyscy będziemy mogli na spokojnie podejść do drugiego meczu bez oczekiwań niemożliwego.
» 12 lutego 2019, 22:41 #532
Widmo: Czekaj czy to nie PSG wygralo z Barca 4-0 zapewniajac sobie awans?
» 12 lutego 2019, 22:42 #531
DjTED: Ale my nie mamy Fify za plecami jak Barca
» 12 lutego 2019, 22:44 #530
Lopak5: Dawać big Roma
» 12 lutego 2019, 22:41 #529
klb9k: Każdy z naszych wygląda jakby wczoraj maraton przebiegł, wszyscy wiecznie o tempo spóźnieni i wolniejsi
» 12 lutego 2019, 22:40 #528
marcinbblack: Cóż, i tak lepiej to wygląda niż z Valencią i Sevillą. Mecz jeszcze trwa, ale jeśli będzie to 1 porażka Ole, to z akurat z PSG żaden wstyd. Jeszcze nic straconego :).
» 12 lutego 2019, 22:40 #527
Sideswipe: ach te celne krossy z gry i z rożnych, miodzio
» 12 lutego 2019, 22:40 #526
Kilerek7: PSG to drużyna za gruby hajs, psują tylko piękno tego sportu. Nawet jeśli nas przejdą to LM nie wygrają napewno. U nas brakuje szybkich i kreatywnych graczy teraz, gdyby Lingard i Martial zostali, pewnie byloby lepiej, trzeba dać Lukaku i atakowac.
» 12 lutego 2019, 22:39 #525
Cisco: Jak niby psują piękno sportu?
» 12 lutego 2019, 22:41 #524
MCHammer: Jak oni mogą tak grac ... brać tyle kasy i biegać za piłką a nie z piłką
» 12 lutego 2019, 22:39 #523
hasvp: W tym meczu widać jak wiele znaczą dla nas lingard i martial.
A od słuchania przyśpiewek kibiców psg i ciszy ze strony kibiców United, aż pęka serducho
» 12 lutego 2019, 22:39 #522
Fenek: Ale co niby zagrał dziś martial? On nie jest aż tak dobry jak nam się zdaje.
» 12 lutego 2019, 22:40 #521
AgEnT: Jest dobry tylko dzisiaj został w szatni. Zjadła go presją co już nie powinno się zdarzać, szkoda.
» 12 lutego 2019, 22:43 #520
hasvp: Moim zdaniem kiedy był na boisku psg inaczej się ustawiało i mieliśmy więcej pola do gry, teraz cieżko wypatrzeć sancheza z piłką przy nodze, mam wrażenie, że Martial choć trochę stanowił zagrożenie. Za to brak Lingarda, jego szybkości i klepki z Pogbą i Rashem wydaje mi się, że widać od razu
» 12 lutego 2019, 22:44 #519
Fenek: Jest dobry ale nie aż tak jak wiele osób pisze. W lidze też bardzo często przechodzi obok meczu.
» 12 lutego 2019, 22:45 #518
vegeto65: Young trochę to zdupil mógł mocniej szczura popchnąć to nie miałby asysty bramkowej tylko asystę opieki zdrowotnej
» 12 lutego 2019, 22:39 #517
Paps: Dokładnie,kibice United przez 90 min prawie zero dopingu.Zenada.
» 12 lutego 2019, 22:38 #516
Bylak: Mata, Sanchez ktoryt to już mecz z rzędu gdzie nic nie grają? Niestety ale trzeba się z tymi graczami pożegnać. Do tego zrobić konkretne transfery jeżeli chcemy się liczyć w LM i walczyć o majstra.
» 12 lutego 2019, 22:38 #515
Cisco: Utd wypruwa sobie flaki aby strzelić chociaż jedną bramkę A w PSG zabawa przednia na boisku.
» 12 lutego 2019, 22:38 #514
mordynator: Też szacun dla PSG jak potrafi wyłączyć Pogbe z gry
» 12 lutego 2019, 22:37 #513
Mateusz131213: Dlaczego Nasi kibice są nieobecni na meczu??
» 12 lutego 2019, 22:37 #512
Fenek: kanapki jedzą
» 12 lutego 2019, 22:38 #511
kamil2257: Mata I Sanchez nawet na ławę za słabi
» 12 lutego 2019, 22:37 #510
Assault: sanchez jak falcao kiedys
» 12 lutego 2019, 22:36 #509
IMMM: O tym samym myślałem, chyba nawet gorzej. Falcao coś tam strzelał czasem...
» 12 lutego 2019, 22:39 #508
DjTED: Proszę nie obrażać drużyny i Olego. Gramy z drużyna budowana latami z nieograniczonym budżetem. Nasi walczą i za to chwala
» 12 lutego 2019, 22:36 #507
Veracruz: 2010-2018 Psg miliard 200, MU miliard 100
» 12 lutego 2019, 22:38 #506
Krycha98591: My też mamy budżet, którego póki co nie wykorzystujemy.
» 12 lutego 2019, 22:38 #505
Janek: 2 miesiące wcześniej stali byśmy jak kołki pod własnym polem karnym i tylko czekali na to co zrobi przeciwnik, progres jakiś tam jest, nie od razu Rzym zbudowano. Transfery latem i będzie dobrze, nie ma co jęczeć.
» 12 lutego 2019, 22:39 #504
Assault: Nie no w sierpniu obowiązkowo trzeba sie pozbyc kilku kopaczy bo to zart
» 12 lutego 2019, 22:36 #503
Fenek: Publika na OT nawiązuje swoim poziomem do gry zawodników.
» 12 lutego 2019, 22:35 #502
Daro1336: PSG dzisiaj gra słabo a my jeszcze gorzej :) ale gramy do końca ! Jeszcze może coś się uda
» 12 lutego 2019, 22:35 #501
pilchu: PSG gra słabo ? Grają bardzo dobrze. Świetny pressing, podwajanie krycia. Potrafią grać pod presją. Grają bez Cavaniego i Neymara ale to wciąż dobra drużyna.
» 12 lutego 2019, 22:39 #500
rreddevilss: W lato albo konkretne wzmocnienia albo nie miejmy złudzeń że coś ugtamy w LM, ta obrona to jakiś żart i ten Mata... Zenada
» 12 lutego 2019, 22:34 #499
mordynator: Komentarz zedytowany przez usera dnia 12.02.2019 22:38

Według mnie panował trochę duży hurraoptimizm przed tym meczem i teraz się to na nas odbija niestety..
» 12 lutego 2019, 22:34 #498
Veracruz: Dokładnie. A to dopiero początek ciekawego kalendarza.
» 12 lutego 2019, 22:35 #497
CarbonInC: Mata i Sanchez na boisku... Gramy w 9..
» 12 lutego 2019, 22:33 #496
DjTED: Sanchez wszystko musi grać na 2
» 12 lutego 2019, 22:33 #495
Sideswipe: Pozbycie się Sancheza to priorytet. Kilka wzmocnień i możemy powalczyć o najwyższe cele w przyszłym sezonie.
» 12 lutego 2019, 22:33 #494
Me89v2: Sancheza Maty Rojo Darmiana i kogoś z trójki Small Jones Bailly.

Zakupy po, so, PP to minimum
» 12 lutego 2019, 22:35 #493
Sideswipe: dużo ludzi zapomina o DP. Albo ktoś z topu albo zmiennik dla Maticia, raczej to drugie o ile w ogóle bo tyle transferów...
» 12 lutego 2019, 22:37 #492
Me89v2: Jak chcemy wrocic do walki o poważne cele to zarząd musi szykować z 300 baniek. Dla tego klubu to drobne. Jak znów będziemy bierni na rynku i trzymać szrot który z ławki nic nie wnosi to znow tylko walka o top4
» 12 lutego 2019, 22:40 #491
eragon30971: Tylko jak się go pozbyć? Nikt mu nie da takiej kasy, nawet jakbyśmy oddali go za darmo.
» 12 lutego 2019, 22:42 #490
Fenek: Wątpię aby znalazł się ktoś równie głupi jak my co kupi sancheza z taką tygodniówką. A alex umowę ma długą.
» 12 lutego 2019, 22:47 #489
vetrid: Tak naprawdę to w tym momencie mecze na tym poziomie w lidze rozegrać możemy tylko z sąsiednim klubem oraz Liverpoolem, więc to jest prawdziwy sprawdzian Ole, wiadome było że nie jest w stanie sprawić że nagle zaczniemy wygrywać z najlepszymi klubami na świecie, więc nie rozumiem skąd to zdziwienie wynikiem... Ja osobiście jestem mimo wszystko zadowolony tym jak staramy się grać, mamy perspektywicznych zawodników i myślę że nasza drużyna może się niesamowicie rozwinąć w ciągu nawet paru miesięcy pod wodzą Ole.
» 12 lutego 2019, 22:33 #488
emti357: Po prostu w tym meczu nie gra PSG dobrze tylko United bardzo źle i tyle.
» 12 lutego 2019, 22:32 #487
Fenek: No nie wiem. Mam wrażenie, że właśnie dziś widać nasz poziom. Po prostu po kilku meczach w PL nagle uwierzyliśmy, że Ole zrobił jakiś cud.
» 12 lutego 2019, 22:35 #486
Widmo: ?? Nie gramy, zle a PSG wklepalo nam ze stalego fragmentu co zmusilo nas do wiekszego attaku. Skonczylo sie 2 bramka jednak nie tracmy calego obrazu gry
» 12 lutego 2019, 22:35 #485
GoForWin: Daruj sobie te bezsensowne racjonalizowanie wyniku. Zwyczajnie w świecie, ten zespół nie jest jeszcze pełny i gotowy, by walczyć o LM z takimi zespołami jak właśnie PSG, Barcelona itp.
» 12 lutego 2019, 22:36 #484
mycka86: Zwróć uwagę jak od początku meczu u nich wygląda rozegranie i wyprowadzanie piłki przez obrońców, a jak u nas. Inna liga
» 12 lutego 2019, 22:37 #483
Widmo: Tylko ja wiedzialem to juz przed meczem, wiec to co widze dzis tak napawa mnie optymizmem. Inni zas musza obnizac swe oczekiwania bo nie wygrywamy 2-0
» 12 lutego 2019, 22:40 #482
emti357: to jest po prostu najsłabszy mecz United od czesu przybycia Ole. Dziś od 1 minuty nic nie wychodzi i tyle.
» 12 lutego 2019, 22:44 #481
Fenek: Bo to w końcu pierwszy topowy rywal. Tottki czy arsenal to przecież nie ten poziom, a my i w tamtych meczach nie zagraliśmy wybitnie.
» 12 lutego 2019, 22:49 #480
Assault: Tym sie różni posiadanie lidera w obronie jak Thiago Silva niestety
» 12 lutego 2019, 22:32 #479
mordynator: Sanchez i Mata bez ani jednego dobrego zagrania od kiedy weszli na boisko no ale według takiego lukitona to są co najmniej kilka razy lepsi od Lingarda..
» 12 lutego 2019, 22:31 #478
Fenek: No i właśnie dlatego nie rozumiem po co mata miałby dostać nowy kontrakt? Na Burnley się nie nadaje na LM też nie, to po co nam on?
» 12 lutego 2019, 22:37 #477
w124amg: Wyjebcie tego dzbana veracruza
» 12 lutego 2019, 22:31 #476
Veracruz: A co ja takiego napisałem, że nazywasz mnie dzbanem? Dlaczego mam wylecieć dlatego, że napisałem prawdę? Sami jesteście sobie winni. Miało być tak łatwo i jest... Tylko że w drugą strone
» 12 lutego 2019, 22:33 #475
DjTED: Szczur ma kompleks MU. Nie dał sobie rady. Został ponizony to teraz szaleje
» 12 lutego 2019, 22:31 #474
Daro1336: Nic nam dzisiaj nie wychodzi :/ ale takie mecze też są potrzebne. Trochę martwi to że każda Nasza akcja wygląda tak samo, do boku i wrzutka ..
» 12 lutego 2019, 22:31 #473
Kilerek7: Wolałbym Jonesa zamiast Baillego. Szkoda bo PSG nie bylo dzis mocne, pierwsza połowa była nasza, w drugiej proste błędy i stracone gole, niestety z tą obroną daleko nie zajedziemy.
» 12 lutego 2019, 22:30 #472
chali2na: Strach pomyśleć jakby był Neymar i Cavani...
» 12 lutego 2019, 22:30 #471
Blau: No to już raczej po LM. Teraz trzeba się skupić na meczu z Chelsea. Chociaż patrząc wstecz na mecze z nimi na wyjeździe to może od razu szykujemy się na niedzielną bitwę o Anglię, którą trzeba za wszelką cenę wygrać.
» 12 lutego 2019, 22:30 #470
Veracruz: Najlepszy jak Sanchez nic nie gra, a hajs wpływa. Najemnik nie pasujący do tego klubu wgl.
» 12 lutego 2019, 22:30 #469
sirtomas: Pozostaje skupić się na lidze....:(
» 12 lutego 2019, 22:30 #468
nicklastrange: PSG gra jakby mou ich prowadził, 6 obrońców i laga na mbappe/ di marie. To nie jest kwestia tego, że są lepsi tylko że im siadła losowa bramka z rożnego a potem już jest łatwiej
» 12 lutego 2019, 22:30 #467
nicklastrange: dodatkowo mata i sanchez musieli wejść, czyli rashford sam w ataku. pogba indywidualne krycie
» 12 lutego 2019, 22:30 #466
mycka86: A pewnie nie widziałeś tego, że przed bramką od 5 min nie mogliśmy wyjść z własnego pola karnego.
» 12 lutego 2019, 22:33 #465
vegeto65: To nie jest drużyna do LM trzeba dużo wzmocnień klasowych piłkarzy owszem mamy ich ale czegoś zawsze nam brakuje w takich momentach łapiemy dola przy stracie bramki i później nic nie gramy trzeba się zająć liga utrzymać się w top4 zrobić transfery a później walczyć w LM
» 12 lutego 2019, 22:29 #464
PauloKuhan: bo lingard potrafi grac w obronie nie ma go u luki na skrzydłach Sanchez tez nie spelnia zadań defensywnych
» 12 lutego 2019, 22:29 #463
Bylak: Mata i Sanchez nic nie wnieśli do gry, są jeszcze gorsi od Martiala i Lingarda ..
» 12 lutego 2019, 22:29 #462
mycka86: Jak się zaraz nie obudzimy to do Paryża będzie można jechać co najwyżej na wycieczkę.
» 12 lutego 2019, 22:29 #461
JudoHonor: najelpeij na sanchez na główke
» 12 lutego 2019, 22:29 #460
man1717: Może Martial szybko złapał kontuzję ale Rashford dzisiaj zawiódł totalnie się zgrzał
» 12 lutego 2019, 22:29 #459
levy181: Szkoda no ale cóż. Chłopaki grali zachowawczo był respect. Jakby nie było dla mnie ważne aby byli w top 4 i budować zespół na następny sezon. W drugim meczu nie okazać strachu i jeśli odpasc to z honorem. A psg to tylko malutki zespół jak tylko zobaczą na horyzoncie Barce to będzie strach w oczach i koniec Ligi mistrzów dla nich ponownie.
» 12 lutego 2019, 22:29 #458
Me89v2: Teraz to już nie istniejemy
» 12 lutego 2019, 22:29 #457
giero: PSG poczuło krew. To się nie skończy na 0:2.
» 12 lutego 2019, 22:28 #456
DjTED: Zszedł Lingard i nie ma gry
» 12 lutego 2019, 22:28 #455
rvn10: Bo z Lingardem była;)
» 12 lutego 2019, 22:28 #454
marcinbblack: na pewno dawał więcej niz Mata i Alexis
» 12 lutego 2019, 22:30 #453
Bylak: Totalnie nic nam nie wychodzi.
» 12 lutego 2019, 22:28 #452
Sancho: Jeszcze raz tak pozwolą polecieć Donatello to będzie trójka
» 12 lutego 2019, 22:27 #451
Fenek: Trudno trzeba się skupić na walce o TOP 4 żeby w przyszłym sezonie szarpnąć grosza z LM. Ogarnąć jakieś konkretne transfery i budować nowy team. Roboty na kilka sezonów.
» 12 lutego 2019, 22:27 #450
tygrys26: Wszyscy cisną po Baillym ale nikt nie pomyślał że young też był spóźniony wybiegł ze środka pola, równie dobrze lindelof mógł pilnować mbappe. Nie oszukujmy się ale to jest gol po błędzie całej linii defensywnej
» 12 lutego 2019, 22:27 #449
Macheda94: Mbappe 1:0 Rashford niestety :(
» 12 lutego 2019, 22:27 #448
Damian54321: Co tu się dzieje
» 12 lutego 2019, 22:27 #447
rvn10: Komentarz zedytowany przez usera dnia 12.02.2019 22:28

Prawda jest taka, że z drużynami typu PSG trzeba grać od początku pressingiem i atakować, my pierwszą polowe odpuściliśmy i w drugiej praktycznie po meczu. Powtórka jak z Juve. Tak się nie gra, czy taki Liverpool tak z nimi grał? United po raz enty źle wchodzą w mecz z topówką.
» 12 lutego 2019, 22:27 #446
eragon30971: Racja, ale z drugiej strony wystarczy u nich wtedy długa piła i Mbappe odlatuje, zwłaszcza przy takiej obronie jak u nas.
» 12 lutego 2019, 22:37 #445
kenia86: Co ten lindelof i bailly kryją. To jest poziom c klasy
» 12 lutego 2019, 22:26 #444
Veracruz: Mówiłem że do końca marca już Ole nie będzie tak wywyzszany. Wy macie się za najlepszych, ale prawda jest taka że nie macie składu na wygrywania z najlepszymi. Kiedyś był rooney, Gibbs, scholes, carrick, ferdinand... kto jest dzisiaj? Sanchez za hajs, lukaku już ma hajsu tyle że woli się bawić, Mata który nic nie gra nie mówiąc o obronie która nadaje się na Everton.
» 12 lutego 2019, 22:26 #443
rizx: Przed meczem mówisz w formie "my", a jak United przegrywa to już "wy" :)?
» 12 lutego 2019, 22:28 #442
eragon30971: Gibbs? xD
» 12 lutego 2019, 22:34 #441
DjTED: Mówiłem nie pompujcie
» 12 lutego 2019, 22:26 #440
JasnaLiryka: 2 na wyjeździe....
» 12 lutego 2019, 22:26 #439
BartoszP: i po LM
» 12 lutego 2019, 22:26 #438
Cisco: Ehhh, no to po meczu... Skończyło się rumakowanie.
» 12 lutego 2019, 22:26 #437
DiMaryja: Sklepali nas jak małych
» 12 lutego 2019, 22:26 #436
Me89v2: Szkoda że już po 1 meczu wszystko będzie jasne. Jednak roznica klas duża mimo wszystko.
» 12 lutego 2019, 22:26 #435
Tomczo: Czy tego niektórzy chcą czy nie, druga połowa pokazuje ile znaczy lingard w składzie. Z matą i Sanchezem jest dramat.
» 12 lutego 2019, 22:26 #434
artix206: Niby czlowiek wiedzial, a się jednak ludzil... Macie Wasz hurraoptymizm :/ Szkoda.
» 12 lutego 2019, 22:25 #433
jassaj: Szczerze- jak widzę takie wpisy to rzygać mi się chce- od 10 spotkań gramy bardzo dobrze, wygrywamy, zespół się poprawia, pierwsza wpadka i przychodzi "typ znafca rzycia" z tekstem macie swój hurraoptymizm. Tak, może przegramy dzisiaj, tak może odpadniemy z LM, ale ta drużyna nadal robi dobrą robotę a ludzie nie popadali w 90 % (nie mówie o typach co wietrzyli easy 3-0 dla nas) w hurra optymizm tylko uwierzyli w tę drużynę, bo mieli powód i mieli dowody, że warto. Teraz coś nie wyszło i nagle wysyp ekspertów co to wiedzieli
Czekam na 1 OleOut
» 12 lutego 2019, 22:29 #432
artix206: Myśle, ze nieco znadinterpretowaleś moj wpis, aczkolwiek masz trochę racji. Wynik boli strasznie, jednak na ten moment nie mozna wyciagnac chocby jednego pozytywu z dzisiejszego spotkania.
» 12 lutego 2019, 22:37 #431
Paps: Bailly...
» 12 lutego 2019, 22:25 #430
BartoszP: po meczu,,,,
» 12 lutego 2019, 22:25 #429
Spawn23: Po co ten VAR?
» 12 lutego 2019, 22:25 #428
emti357: Ledwo orzyszlem a tu 0:2.. Martial mam nadzieję że nie kontuzjowany
» 12 lutego 2019, 22:25 #427
6quarg: Bailly najpierw złamał linię spalonego, by potem nie dogonić Mbappe... Jones wróć.
» 12 lutego 2019, 22:25 #426
olek1143: Nasi stoją.. jak nie ta drużyna
» 12 lutego 2019, 22:25 #425
vegeto65: Aaa szkoda gadać zaczyna się padaka
» 12 lutego 2019, 22:25 #424
Snakus: ale rozklepani :o
» 12 lutego 2019, 22:24 #423
Sancho: Rozklepani :D
» 12 lutego 2019, 22:24 #422
Fenek: To nie ten poziom. Byłby cud gdyby Ole nagle zbudował drużyną walczącą o LM.
» 12 lutego 2019, 22:24 #421
JasnaLiryka: I koniec
» 12 lutego 2019, 22:24 #420
rvn10: Co tu się wyprawia, czyżby syndrom Mou powrócił...Ole ratuj...
» 12 lutego 2019, 22:24 #419
RaLiPO: Co my gramy
» 12 lutego 2019, 22:24 #418
DjTED: Hajto ma racje
» 12 lutego 2019, 22:23 #417
Snakus: o co chodzi z tymi dośrodkowaniami jak za Van Gaala? czy my mamy w polu karnym Croucha że tak ciśniemy te dośrodkowania?
» 12 lutego 2019, 22:23 #416
Veracruz: Teraz pytam bez ataków i wgl? Gdzie są Ci co wczoraj pisali, że za 30 parę godzin wielkie świętowanie l, że już was nikt nie zatrzyma?
» 12 lutego 2019, 22:23 #415
LearningtoFly: Prosze o bana dla tego dzbana
» 12 lutego 2019, 22:24 #414
Bylak: Koniec, szykuje się pogrom.
» 12 lutego 2019, 22:23 #413
RedInfernal: Po meczu :[{
» 12 lutego 2019, 22:23 #412
Damian54321: Nie wytrzymam
» 12 lutego 2019, 22:23 #411
Dziemba: Rash chyba z Martialem na jednej imprezie byli.. jeden dreptał drugi dalej to samo..
» 12 lutego 2019, 22:23 #410
Sideswipe: nie mogę z tego sędziego. Co to za amator?
» 12 lutego 2019, 22:23 #409
FergusonHistory: donkey kong old face barcelona już się potyka od dmuchnięcia
» 12 lutego 2019, 22:22 #408
RedDan: Tuchel zaraz się zesra w majty. Wyjechali z ligi ogórkowej i od razu podnieta bo nie grają z pastuchami.
» 12 lutego 2019, 22:22 #407
DjTED: Spokojnie. Jeszcze to wygramy. Dobro zawsze zwycięża zlo
» 12 lutego 2019, 22:22 #406
Sideswipe: jak De Gea ma tak wychodzić to niech już zostanie na tej linii.
» 12 lutego 2019, 22:21 #405
vanantygaal: dokładnie to samo chciałem napisać...
» 12 lutego 2019, 22:22 #404
JudoHonor: Sanchez to sie do niczego nie nadaje
» 12 lutego 2019, 22:21 #403
jassaj: szambo wylało...
» 12 lutego 2019, 22:20 #402
creo21: ale nas cisną...
» 12 lutego 2019, 22:20 #401
kamil2257: Nie ma co ale tak słabo grać to jprd...
» 12 lutego 2019, 22:20 #400
Czolgu: no i po co jest ten VAR jak chlop ktory powienien miec juz 3 zolte kartki gra dalej i strzela gola
» 12 lutego 2019, 22:20 #399
Vamp: Widać trener nie ma znaczenia, United to zawsze będzie United, troszkę lepsza drużyną naprzeciwko i jeśli na farcie się nie ugra to się przegra. Ale czego się spodziewać po tym jak się oddaje inicjatywę na własnym boisku przeciwko oslabionemu PSG. Żałosne
» 12 lutego 2019, 22:19 #398
Janek: Dokładnie, to jest skandal żeby w półtora miesiąca nie zrobić maszyny do wygrania LM
» 12 lutego 2019, 22:21 #397
Lokator23: Zalosny to Ty jestes
» 12 lutego 2019, 22:23 #396
Widmo: Janek zapomniales wapomniec o transferach w zimowym okienku
» 12 lutego 2019, 22:29 #395
rvn10: Maria jeszcze po meczu będzie płakał.
» 12 lutego 2019, 22:19 #394
RedDan: Jaki żal
» 12 lutego 2019, 22:19 #393
Kilerek7: Ciężko to widzę, w rewanżu jak wróci Neymar i Cavani będzie pogrom z taką obroną.
» 12 lutego 2019, 22:19 #392
Snakus: Neymar wraca w kwietniu.
» 12 lutego 2019, 22:22 #391
Fenek: To by był cud gdyby samo przyjście Ole nagle naprawiło wszystkie problemy. Niestety może to starczy na walkę o TOP 4 ale do poziomu wygrywania LM jeszcze daleko i jeszcze sporo transferów.
» 12 lutego 2019, 22:19 #390
Tusiu: Trafił gośc którego nie powinno być już na boisku... :D :D :D :D :D
» 12 lutego 2019, 22:18 #389
nani3210: zostaliśmy sprowadzeni na ziemie
» 12 lutego 2019, 22:18 #388
Sideswipe: wina lingarda ewidentnie.
» 12 lutego 2019, 22:18 #387
DjTED: Szczur powinien zostać zawieszony
» 12 lutego 2019, 22:18 #386
EmilCioran: Kimpempe strzela chociaż według mnie to jego już nie powinno być na boisku ale debil z gwizdkiem robił wszystko żeby nie dać mu drugiej żółtej kartki.
» 12 lutego 2019, 22:18 #385
maticr7: Pogba też mógłby szybciej wylecieć,czy ktoś inny.
» 12 lutego 2019, 23:06 #384
Paps: Matic krył powietrze i strzelil gosc,ktorego nie powinno byc juz na boisku :)
» 12 lutego 2019, 22:18 #383
QsQs: Ale ten de gea jest irytujący. Piłka leci całą wieczność na 6 metr a ten stoi jak słup w bramce
» 12 lutego 2019, 22:18 #382
Damian54321: Ale masakra się robi
» 12 lutego 2019, 22:18 #381
Spawn23: Me chyba lepiej gramy na wyjeździe niż u siebie.
» 12 lutego 2019, 22:18 #380
SzarimMusty: super... gola strzela typ który powinien 2 razy wylecieć z boiska... :(
» 12 lutego 2019, 22:17 #379
Sancho: Coś się wydaje że ta suszarka nie funkcjonuje jak powinna
» 12 lutego 2019, 22:17 #378
rvn10: Matic kryje oczami...
» 12 lutego 2019, 22:17 #377
Bylak: No to po meczu, balonik pękł.
» 12 lutego 2019, 22:17 #376
NexaT: Strzela typ, którego dawno nie powinno być na boisku.
» 12 lutego 2019, 22:17 #375
Advm: Czemu przy kazdym roznym jest wina Maticia? Kazdym.
» 12 lutego 2019, 22:17 #374
RaLiPO: Chce wierzyć ze wygramy ale jak narazie to gramy slabo
» 12 lutego 2019, 22:17 #373
rvn10: Cofnęli się i stracili...
» 12 lutego 2019, 22:17 #372
DjTED: Macie do marie
» 12 lutego 2019, 22:16 #371
Fenek: Nie jest to chyba dla nikogo niespodzianką.
» 12 lutego 2019, 22:16 #370
LowcaBramek: No to pobudka Pogba, Rashford, Sanchez itd
» 12 lutego 2019, 22:16 #369
kenia86: Ta bramka wisiała w powietrzu
» 12 lutego 2019, 22:16 #368
olek1143: O wszedł Martial za Mariala
» 12 lutego 2019, 22:16 #367
ReDevil07: Chociaż ta jedną wsadzić i nie stracić tylko...
» 12 lutego 2019, 22:15 #366
Sideswipe: co po tych zoltych skoro żeby dostać drugą trzeba chyba nogę urwac?
» 12 lutego 2019, 22:15 #365
GoForWin: Ja wiem, że sędziowanie w LM jest takie, a nie inne, ze względu na pipeczki, które do tej pory w niej dominowały, ale bez przesady.
» 12 lutego 2019, 22:14 #364
rvn10: Ten sędzia to żart..rekord kartek się szykuje chyba.
» 12 lutego 2019, 22:14 #363
Me89v2: Sędziowie to jest dramat. Young z mbappe i żółta. To samo ten ubek z rashem i nic
» 12 lutego 2019, 22:13 #362
vegeto65: Sędzia chyba ma układy jakieś z żabojadami
» 12 lutego 2019, 22:13 #361
Sideswipe: brawo dla liniowego. ile dostał ropy?
» 12 lutego 2019, 22:12 #360