FAWC: Manchester United zdeklasował Crystal Palace

» 18 listopada 2018, 17:44 - Autor: Rio5fan - źródło: twitter.com
Piłkarki Manchesteru United w niedzielę bez większych problemów pokonały ekipę Crystal Palace 5:0. Było to spotkanie rozgrywane w ramach FA Women's Championship.
» Żeński zespół Manchesteru United nie dał szans Crystal Palace
Strzelanie rozpoczęło się już w 17. minucie meczu. Jako pierwsza do bramki trafiła Lizzy Arnot. Był to jedyny gol, jaki padł w pierwszej odsłonie.

Po przerwie podopieczne Casey Stoney znów ruszyły do ataku, czego efektem była druga bramka zdobyta przez Arnot.

Wynik podwyższyła Mollie Green, która opanowała piłkę w polu karnym Crystal Palace i pięknym uderzeniem posłała piłkę do bramki.

Wynik 4:0 był efektem rzutu karnego, który na gola zamieniła pełniąca obowiązki kapitana United Greenwood. Wynik rywalizacji ustaliła Alex Green.

Żeńska ekipa Manchesteru United swój kolejny mecz ligowy rozegra 25 listopada. Wówczas do Manchesteru przyjedzie drużyna Millwall Lionesses.