Piękny gol Jessego Lingarda w meczu z USA

» 16 listopada 2018, 09:12 - Autor: matheo - źródło: twitter.com
Reprezentacja Anglii pokonała w towarzyskim meczu Stany Zjednoczone 3:0. Pięknego gola na Wembley zdobył Jesse Lingard.
» Jesse Lingard zdobył piękną bramkę w meczu z USA
Zawodnik Manchesteru United wpisał się na listę strzelców w 25. minucie, popisując się fantastycznym uderzeniem w samo okienko. Lingard przebywał na placu gry do 58. minuty, a następnie został zmieniony przez Wayne’a Rooneya, dla którego był to ostatni występ w kadrze.

Na murawie Wembley w drugiej połowie pojawił się także Marcus Rashford. Anglik zastąpił Calluma Wilsona, strzelca trzeciej bramki dla Synów Albionu.