Mata: W futbolu rezultaty wszystko naprawiają

» 6 października 2018, 20:47 - Autor: Rio5fan - źródło: bbc.com
Juan Mata podkreślił, że piłkarze Manchesteru United odczuli ogromną ulgę po wygraniu sobotniego spotkania z Newcastle United.
» Juan Mata dołożył swoją cegiełkę do sobotniego zwycięstwa Manchesteru United nad Newcastle
Czerwone Diabły przegrywały na Old Trafford już 0:2, ale w drugiej połowie Martin Dúbravka trzykrotnie skapitulował i trzy oczka pozostały w Manchesterze.

- Potrzebowaliśmy czegoś takiego. Powrót był bardzo trudny, ale stworzyliśmy więcej szans, niż strzeliliśmy goli. Daliśmy z siebie wszystko, bo musieliśmy wygrać. W drugiej połowie czuliśmy, że nie mamy nic do stracenia - powiedział Mata.

- Kiedy to się dzieje, naturalnym jest stwarzanie sobie większej liczby sytuacji. Odczuwamy wielką ulgę. Osiągnęliśmy to, czego potrzebowaliśmy. W futbolu rezultaty wszystko naprawiają. Po przerwie staraliśmy się przede wszystkim dla kibiców. Dzisiaj możemy wrócić do domu szczęśliwi - dodał Hiszpan.