U-23: Czerwone Diabły przywiozły komplet punktów z Norwich

» 28 września 2018, 18:09 - Autor: Rio5fan - źródło: manutd.com
Piątkowe spotkanie Norwich City z Manchesterem United w ramach Premier League 2 zakończyło się zwycięstwem gości 1:0. Jako jedyny na listę strzelców wpisał się Aidan Barlow.
» Czerwone Diabły wróciły z hrabstwa Norfolk z kompletem punktów
Czerwone Diabły przystępowały do tej konfrontacji z bilansem trzech zwycięstw oraz trzech remisów. Kanarki plasowały się na piątym miejscu z dorobkiem dziesięciu oczek. W składzie Ricky'ego Sbragii zabrakło między innymi Angela Gomesa oraz Tahitha Chonga. Może to oznaczać, że zostaną oni włączeni do kadry pierwszego zespołu na sobotni mecz z West Hamem.

Pierwsza połowa spotkania nie przyniosła zbyt dużych emocji, a budowanie płynnych akcji utrudniały warunki atmosferyczne, a konkretnie silny wiatr.

Kluczowym momentem rywalizacji była 71. minuta, gdy składna akcja United zakończyła się skutecznym strzałem Aidana Barlowa.

Gospodarze musieli kończyć mecz w dziesiątkę, bowiem na pięć minut przed końcem regulaminowego czasu gry drugiej połowy drugą żółtą kartkę obejrzał Anthony Spyrou.

Zwycięstwo zapewniło Manchesterowi United powrót na szczyt tabeli ligowej grupy 2 Premier League do lat 23. Kolejnym rywalem Czerwonych Diabłów będzie zajmujący jedenaste miejsce Sunderland.