U-18: Efektowne zwycięstwo United nad Stoke City

» 25 sierpnia 2018, 10:07 - Autor: Rio5fan - źródło: manutd.com
W piątkowy wieczór Manchester United rozegrał swoje trzecie spotkanie w ramach nowego sezonu Premier League do lat 18. Czerwone Diabły pokonały u siebie Stoke City 5:1.
» Czerwone Diabły w efektownym stylu rozprawiły się ze Stoke City
Podopieczni Neila Ryana wyszli na prowadzenie już w czwartej minucie meczu za sprawą bramki Charliego McCanna, który wykorzystał precyzyjne dogranie Masona Greenwooda.

Po pół godzinie gry prowadzenie gospodarzy podwyższył Anthony Elanga. Gol został strzelony w dość nietypowych okolicznościach, ponieważ padł po próbie wybicia piłki przez defensora Stoke. Futbolówka odbiła się od skrzydłowego United i wylądowała w bramce.

The Potters zdobyli bramkę kontaktową w 54. minucie, lecz później swoje trafienia dołożyli McCann, Greenwood oraz rezerwowy Mark Helm.

Manchester United po trzech rozegranych spotkaniach wskoczył na pierwsze miejsce w tabeli z dorobkiem siedmiu punktów. Kolejnym rywalem United będzie ekipa Middlesbrough.